Grand Theft Auto: San Andreas přichází na iOS v prosinci

Rockstar uvede GTA: San Andreas pro mobilní zařízení

Jednou z posledních hlavních her konzolí současné generace byla Grand Theft Auto V. Hra Rockstar Games dosáhla dvou dnů s prodejem 800 milionů $ za prvních 24 hodin dostupnosti. Tržby 1 miliarda dolarů. Bude však trvat dlouho, než se verze V hry dostane na mobilní zařízení.

Aby bylo čekání příjemnější, Rockstar oznámil, že příští měsíc uvede Grand Theft Auto: San Andreas pro iOS, Android a Windows Phone.. Fanoušci eposu jistě vědí, že toto GTA nebude první, které vyjde na mobil, protože již přizpůsobilo Rockstar Grand Theft Auto III a Grand Theft Auto Vice City.

GTA: San Andreas přichází na iOS v prosinci

Tato hra bude adaptací originálu, který byl vydán v roce 2004 na domácích konzolách té doby, konkrétně na Play 2, Xbox a také na PC. Později to bylo přineseno na konzoly PS3 a Xbox 360 prostřednictvím digitálního stahování a uvidíme to nyní na mobilních zařízeních.

GTA: San Andreas prošel faceliftem, aby jej přizpůsobil pro mobily. Grafika byla reorganizována včetně dynamických a detailních stínů, bohaté barevné palety a vylepšených postav a automobilů. Podle Rockstar všechny tyto změny GTA: San Andreas mobilní verze je nejlepší, jaká kdy vyšla.

Ovládání hry bude samozřejmě přizpůsobeno dotykovým ovládacím prvkům tohoto typu zařízení, včetně možností ovládání obsahu pro zobrazení ovládacích prvků pouze v případě potřeby a 3 různých ovládacích schémat v závislosti na akci, kterou provedeme. plášť. Ale nejlepší je Grand Theft Auto: San Andreas bude kompatibilní s externími ovládacími prvky Nic díky kompatibilitě s integrovaným iOS 7, pokud neradi hrajete s dotykovým ovládáním, můžete tak učinit vždy pomocí kompatibilního externího gamepadu.

Grafická úroveň mobilních zařízení se nezastavitelně pohybuje. V současné době nám hry jako Infinity Blade nebo Oceanhorn ukazují, že mobilní zařízení nemají přenosným konzolám co závidět. GTA: San Andreas pro mobily půjde o krok dále a Vylepší grafiku verze PS2. Jak daleko mohou tato zařízení zajít? Budeme mít někdy grafický výkon PS3 nebo Xbox 360 jako na dlani? Čas nám to ukáže.

Ještě jste nehráli předchozí splátky pro iPad a iPhone? Pokud jste tak ještě neučinili, můžete si jej stáhnout z níže uvedených políček a užít si to.