Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (25. listopadu 2013)

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (25. listopadu 2013)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Hry

Tento týden jsme si užili spoustu legrace s novým přítelem, Neohrabaným ninjou. Velmi Naučili jsme se velmi zajímavý nový způsob hraní se Social GeowaresZkuste to, bude se vám to líbit. Combo Crew vás vezme do svého nejtěžšího času hrát Street Fighter. Hra pro děti, ne pro děti, nová hra od Disney, Castle of Illusion. Také Extreme Bike Trip pro nás vytvořil velkou závislost, vyberte si svůj motocykl a běžte ho.

Aplikace

Časopis Quality Sport nás velmi překvapil, Objevte skutečně kvalitní sportovní žurnalistiku, která káže. Také se nám líbila jednoduchá 10tiprstová velmi originální aplikace pro děti. Tayasui Sketches vyvede umělce ve vás díky jeho úžasným nástrojům. Notes Plus vám umožňuje sbírat všechny poznámky, míchat obrázky, volný text a text z klávesnice po celý den. Vytvářejte a užívejte si magický nádech hudby s aplikací Chordion.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme stáhli během týdne od 25. listopadu

Neohrabaný ninja

Tato zábavná hra přidá do vašeho iPadu nového virtuálního přítele. Vaším úkolem bude trénovat a naučit se nové triky pro tohoto malého ninju, abyste získali nové opasky a dostali se na vyšší úroveň. Svou panenku si můžete také přizpůsobit a okamžitě ji sdílet se svými přáteli. Dávejte pozor na tohoto nového přítele! Někdy je nemotornější, než vypadá …

Kombinovaný tým

Pamatujete si nějaké skvělé klasiky jako Street Fighter nebo Final Fight? Nyní s nimi můžete bojovat ve hře navržené speciálně pro dotykovou obrazovku iPadu. Všechny pohyby jsou gesta, která uděláte na svého soupeře. Možná, že nevýhoda spočívá v několika postavách, které jsou zdarma, ale hej, vyzkoušení vás nebude nic stát.

Illusion Castle s Mickey Mouse

Nové dobrodružství Disney dorazilo do App Store. Pomozte Mickeymu zachránit Minnie uložením všech překážek, které v Castle of Illusion najdete. Klasika Sega byla objevena s 3D grafikou, která potěší každého hráče. Prozkoumejte pět nádherných světů a dokončete všechny tajné mise.

Extrémní výlet na kole

Chcete hru, díky které nebudete příliš přemýšlet? Užijte si tento nový „nekonečný běžec“, ale tentokrát to udělejte na motorce. Tato hra je velmi zábavná a má hodně závislosti. Nasbírejte veškerý benzín, abyste vydrželi co nejdéle. Změňte svůj motocykl a vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vaší osobnosti. Máte také režim pro více hráčů!

Sociální Geowars

Social Geowars je jiná forma hry, vždy se skutečnými lidmi as možností pomsty. Máte odvahu? Připojte se k kterékoli z dostupných skupin a vyberte si svoji stranu. Nyní musíte najít protivníka. Prohledejte mapu a najděte nejbližší konkurenty k vašemu umístění. Můžete si také vytvořit vlastní skupinu s funkcemi, které definujete.

Kvalitní sportovní časopis

Chcete kvalitní sportovní žurnalistiku? Toto je váš časopis. Quality Sport byl speciálně navržen pro milovníky sportu a na jeho stránkách najdete spoustu interaktivního obsahu o aktuálních sportovních tématech. Přihlaste se k odběru zdarma a získejte každý měsíc na svém iPadu nové číslo.

Tayasui skici

Tato úžasná aplikace vám dá do rukou magické plátno, které odhalí umělce ve vás. Jedna z nejlepších funkcí, kterou má, spočívá v možnosti rozdělit kresbu do různých vrstev, jak si přejete. Můžete si také na hodinu vyzkoušet všechny profesionální nástroje, které aplikace nabízí.

Akord

S Chordionem jste našli nový způsob, jak skládat vlastní hudbu. Vyberte akordy jednou rukou a druhou můžete hrát melodie. Aplikace je zcela použitelná pro většinu amatérských hudebníků, ale nedělejte si chybu, profesionálové mají také velmi specifický výklenek a velmi pohodlné nástroje.

10 prstů

10 delds je opravdu odlišná vzdělávací aplikace, kde se malé děti mohou naučit počítat jednoduše prsty. Využijte výhody dotykové obrazovky velmi originálním a chytrým způsobem. Aplikace také nemá žádné reklamy, žádné integrované nákupy, rodiče budou odpočívat, zatímco děti budou hrát a učit se.

Notes Plus

Tváří v tvář jedné z nejlepších aplikací, které si můžete dělat v App Store. Způsob, jakým reaguje na psaní od ruky, je opravdu správný. Můžete také libovolně kombinovat text, který zadáváte pomocí klávesnice iPadu. Podporuje také vložené obrázky z různých zdrojů.