Grim Fandango pro Mac a již brzy v App Store

Grim Fandango pro Mac a již brzy v App Store

Pokud jsme minulý týden zmínili Monkey Island v naší retro herní kolekci, budeme mluvit dnes. Grim Fandango, jedna z nejúspěšnějších her 90. letje to klasika pro celek.

Mnoho čtenářů a uživatelů iOS si s láskou vzpomene na Grima Fantanga a mluvíme o tom. jedno z nejoriginálnějších a nejkreativnějších grafických dobrodružství té doby. Nyní je zpět, lepší než kdy dříve a je k dispozici pro Mac, PC a Linux. Ale nejzajímavější… Přijde na iPhone a iPad!

grim-fandango (3)

Grim Fandango předělaný pro iPhone, iPad, Mac a PC

Manny Calavera je cestovní agent a pracuje pro ministerstvo smrti, kde prodává cestovní balíčky duchům města El Marrow, země mrtvých.

Pro ty, kteří toto mistrovské dílo neměli možnost vyzkoušet (zejména mladí uživatelé), měli byste o něm vědět. toto je dobrodružství typu „klikni a klikni“nebo v případě tabletů a smartphonů Apple přejděte a klepněte.

děsivé fandango

Tím, že jsme se trochu melancholicky, jsme zjistili, že hra nezískala velký úspěch na začátku, ale po chvíli téměř se stala legendou, získejte skvělé recenze a umisťujte se vysoko v žebříčku retro her.

Grim Fandango jeden Mix aztéckého folklóru a černého humoruJeden z rozkošných a nejzábavnějších, s Manny Calaverou, která se stala antihrdinou.

grim-fandango (1)

Hra je rozdělena do čtyř epizod, které se odehrály během několika let 2. listopadu. Jak většina z vás ví, zejména naši čtenáři v Latinské Americe, 2. listopadu Den smrtiDen, kdy jsou oslavováni a pamatováni přátelé a rodina, kteří zemřeli.

Jak jsme předpovídali dříve, Grim Fandango bude na iPhonu a iPadu lepší než kdy dříve. kompletně přepracovánNázev není vyvíjen od nuly, dokonale rozpoznatelný, jaký kdysi byl, stejný příběh, stejné hádanky, události a ironické vtipy plné černého humoru.

grim-fandango (2)

Byl však aktualizován a upraven tak, aby využíval výhody dnešní moderní technologie. Teď jeden lepší rozlišení, výraznější textury, světelné efekty a stíny… A zajímavý bod: Speciální epizoda s komparzem, která obsahuje více než dvě hodiny komentáře režiséra obsahu a umělecký koncept, který potěší nejoddanější fanoušky Grima Fandanga.

grim-fandango (4)

Jak nám bylo oznámeno z iMore, Grim Fangando Remastered je k dispozici ke stažení na PC a Mac a brzy dorazí na iOS.

Zatímco počkáte, až přijde do App Store, můžete si prohlédnout tato nadcházející vydání, aktualizace a nabídky pro iPhone a iPad. stáhněte si verzi pro stolní počítače z níže uvedeného odkazu:

Stáhněte si Grim Fandango

Co si myslíte o této zprávě? Hráli jste původní verzi?