contador de visitas gratis Skip to content

He-Man od Mattela pro iPad: Nejmocnější hra ve vesmíru

Pamatuješ si He-Mana? Letos nejmocnější muž 80. let a 30 let, který vytvořil legendu pro celou generaci, a proto Mattel do provozu strašidelný vyvinout hru pro iPad. Nyní si můžete vychutnat He-Man: Nejmocnější ve vesmíru, hru pro iPad, ve které musíte bránit pevnost Grayskull a porazit zlého Skeletora a všechny miniony, které vám posílá. Budete muset projít mapu krok za krokem, dokud se nedostanete k hradu a neporazíte šéfy každé oblasti v cestě. Využijte sílu Grayskull a dosáhněte vítězství!

He-Man: Nejmocnější hra ve vesmíru

Vžijte se do kůže He-Mana a Překonejte sedm regionů Eternia, kde potřebujete dosáhnout 27 úrovní vítězství kde budou probíhat války. Také v každé oblasti dal Skeletor „malého šéfa“, kterého budete muset porazit, a jeho úroveň se postupem času ve hře zvýší.

V této skvělé hře pro iPad se budete muset pokusit překonat každou úroveň a získat nejlepší skóre, abyste získali tři hvězdičky. Měli byste také koupit nejvyšší počet drahokamů, který si můžete koupit. získejte extra síly a silnější pohyby.

Můžete použít další síly, které nabízí He-Man: Nejmocnější hra ve vesmíru, jako je vířící hurikán, letecký úder a samozřejmě legendární výraz: „Silou Grayskull jsem získal moc“. Jakmile He-Man řekne své slovo, stane se skutečným super člověkem.

Cena hry je 0,89 € a můžete si ji koupit v App Store. He-Man: Nejmocnější ve vesmíru má také vlastní obchod, kde si můžete koupit různé křišťálové balíčky za různé ceny.

Video He-Man: Nejmocnější hra ve vesmíru pro iPad:

Tato hra je zábavná a musíme uznat, že grafika je dobrá. Ovládací prvky se snadno učí, můžete rozdělit obrazovku na dvě části, pohybovat se z levé strany do stran a skákat pravou stranou, stejně jako používat zbraň. Hra není příliš komplikovaná a Když vás zabijí, můžete zkusit oživit odměny, které vám nabízí Orcská křišťálová koule, nebo získat nějaké odměny.. Tato hra je navíc připojena k Game Center a můžete vyzvat své přátele, aby zjistili, kdo je nejsilnější.