contador de visitas gratis Skip to content

Paper Toss Friends pro iPad, návyková hra pro více hráčů

Muži Backflip Studios Zanechali nám spoustu zábavných her a tentokrát v App Store Paper Toss Friends, velmi návyková hra pro iPad s režimem pro více hráčů, který vás připraví mezi přáteli a cizími lidmi z celého světa. Tato hra je jednoduchá, vyberte si protivníka a odhoďte předmět, který jste vyhodili do koše, abyste zjistili, kolik košů můžete vyrobit. Ale buďte opatrní, po třech neúspěších vám dojde řada a vy přejdete na svého soupeře, který se snaží dělat lépe než vy. Měli byste také věnovat velkou pozornost předmětu, který jste se rozhodli hodit, jeho váha vám dá klíč.

Paper Toss Friends, Pure Addiction on iPad

Na Paper Toss Friends pro iPad si můžete vybrat známého protivníka různými způsoby, Game Center, Facebook, prohledejte své jméno přímo v databázi nebo pošlete pozvánku e-mailem jako výzvu. Tato hra vám také může najít náhodného soupeře, takže nepřestanete hrát, pokud nenajdete soupeře.

Jakmile je vybrán soupeř, existují dvě možnosti, například zda zahájíte hru nebo hráč již zahájil kolo, stejně jako hráč, který zahájil kolo, vybere předmět, který má být hoden, a fázi kola. Odtud musíte vstřelit co nejvíce střel a gólů.

Každé kolo Paper Toss Friends vám dá tři neúspěchy a odtud ukazatel přestane počítat a předá váš tah svému soupeři, který vás musí porazit. Kdo vyhraje tři kola jako první, vyhrává hru. Znovu a znovu vyzvěte své přátele, aby prokázali, kdo je nejlepší spouštěč.

Paper Toss Friends využívá fyziku klasického Paper Toss pro iPad a vítr ovlivní vaše záběry, ale buďte opatrní, S tím bude mít hodně společného také objekt, který používáte k fotografování.. Budete si moci vybrat položky, jako jsou typické papírové koule, kulečníkové koule, zmačkané plechovky.

Zde je video Paper Toss Friends pro iPad:

Paper Toss Friends pro iPad je velmi zábavná hra že můžete vyzvat své přátele v duelu, kolik chcete. Možnost náhodného výběru hráčů zvyšuje šance na hru na vyšší rozsah, takže pokud vaši přátelé nemohou, nezůstanete bez. Výběr toho či onoho předmětu nabízí mnoho různých možností spuštění, postarejte se o to, co si zvolí váš protivník, takže to nezmeškejte příliš brzy a nebojte se, pokud je to vysoké skóre, můžete to získat trpělivostí a zdravým rozumem. Tato hra je kompatibilní se všemi modely iPadů a je zcela zdarma z App Store, jedinou možností platby je odstranění reklam a stojí 0,79 EUR, rozhodnutí je na vás. Namiřte to, uklidněte prst a střílejte!

Sdílejte tuto skvělou hru pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!