Herní notebook Asus ROG Zephyrus S (GX701) bude uveden na trh v únoru za cenu 2 248 eur.

Dnes vám můžeme dát několik nových podrobností o Asus ROG Zephyrus S (GX701), jednom z nejmenších 17 ‘herních notebooků na trhu.

Nový notebook v řadě Asus Republic of GamersBude vybaven grafickými kartami řady Nvidia GeForce RTX 20.

Asus ROG Zephyrus S (GX701) je ultratenký herní notebook vybavený 17palcovým displejem s obnovovací frekvencí 144 Hz a dobou odezvy 3 ms a technologiemi Nvidia G-Sync a Optimus. Certifikace Pantone znamená, že obrazovka notebooku bude nejen ideální pro hraní her, ale také pro profesionální práci s počítačovou grafikou.

Asus ROG Zephyrus S (GX701)Asus ROG Zephyrus S (GX701)

JE Zephyrus S GX701 být vybaven nejnovější grafickou kartou GeForce RTX 2080 S designem Max-Q, který využívá technologii sledování paprsků v reálném čase, umělou inteligenci a programovatelnou technologii stínování. Součástí vybavení je navíc procesor Intel Core i7-8750H se 6 jádry a 12 spustitelnými vlákny, v režimu Turbo dosahuje taktovací frekvence 4,1 GHz. Možnosti procesoru jsou dostatečné pro současné provádění několika úkolů. Například pro rychlé zobrazení v počítačových simulačních programech.

-li Specifikace Asus ROG Zephyrus S (GX701) Zdá se, že jde o malé silné komentáře, že tento notebook je dodáván s až 1 TB diskem SSD s rozhraním NVMe, stejně jako s 24 GB paměti DDR4 s frekvencí 2666 MHz a až 8 GB grafické paměti GDDR6.

Podpora technologie USB Power Delivery vám umožní vzít si s sebou kompaktní 65-wattový USB-C adaptér na cesty pro každodenní úkoly a použít větší AC adaptér, pouze pokud je vyžadován maximální herní výkon. Konektor USB-C lze také použít k připojení externího rozhraní monitoru DisplayPort 1.4. Přítomnost výstupu HDMI 2.0b vám umožňuje připojit dva externí 4K displeje s obnovovací frekvencí 60 Hz … představte si, že vám padají do úst …

Asus ROG Zephyrus S (GX701)Asus ROG Zephyrus S (GX701)

Notebook je dodáván s modulem Gigabit Wi-Fi páté generace, který podporuje technologii 2 × 2 MU-MIMO. Pokud jde o zvuk, Zephyrus S GX701 splňuje 2,5-wattový zvukový systém se dvěma reproduktory a inteligentním zesilovačem. Lze jej použít jako jeden ze standardních 3,5 mm zvukových konektorů a / nebo USB portů pro připojení sluchátek.

Speciálně pro zařízení řady Zephyrus vyvinuli inženýři společnosti Asus ROG vlastní chladicí systém, aktivní aerodynamický systém (AAS). Když zvednete kryt, otevře se prostor, který zlepší proudění vzduchu.

Každá klávesa na notebooku Zephyrus S GX701 je vybavena samostatným LED podsvícením s nastavitelným jasem. Uživatel může samostatně upravit úroveň jasu a vybrat barvy podsvícení, například pro zvýraznění ovládacích kláves ve hře nebo pro vytvoření serióznějšího obrazu pro profesionální práci.

Jedná se o jeden z nejmenších 17palcových herních notebooků na trhu a díky své tloušťce pouze 18,7 mm je také jedním z nejtenčích. Právě kvůli tomu a úzkému rámečku obrazovky (pouze 6,3 mm), webové kameře ROG GC21 externí, externí a volitelné. Podporuje rozlišení 1920 x 1080 pixelů při 60 fps.

Asus ROG Zephyrus S (GX701)Asus ROG Zephyrus S (GX701)

Herní notebook Asus ROG Zephyrus S (GX701) bude k dispozici začátkem února za cenu 2 248 eur v jeho nejzákladnější konfiguraci.

Zdroj: Asus

Zdravím z hloubky bytů.