Huawei Enjoy 8 nám za tuto cenu nabízí design, širokoúhlý a duální fotoaparát

Huawei Enjoy 8 Jedná se o mobilní telefon střední třídy s vynikajícím poměrem ceny a výkonu pro ty, kteří hledají dobrou příležitost získat výkonný terminál s dobrým designem (viz předchozí model). Řekneme vám všechny podrobnosti …

Huawei Enjoy 8. SpecifikaceHuawei Enjoy 8. Specifikace

Vlastnosti Huawei Enjoy 8

Budeme podrobně popisovat hlavní podrobnosti Vlastnosti Huawei Enjoy 8:

Obrazovka a rozložení

Stejně jako všechny Huawei je design bezchybný, moderní a elegantní. Je to jedna z hlavních atrakcí – sklo 2.5D v kombinaci s tenkými kovovými rámečky a velkou obrazovkou. Také moderní Poměr stran 18: 9 a široký Úhlopříčka 5,99 palce (6 v praxi). Technické specifikace jsou přijatelné IPS LCD panel, rozlišení HD + Hustota pixelů 1440 x 720p a 269PPI. Tento mobilní telefon je dodáván ve zlaté, černé, modré a růžové barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál má procesor dostatečně výkonný, aby zvládl multitasking a hry se střední spotřebou: osmjádrový Qualcomm Snapdragon 430 Na 1,4 GHz a 64 bitech. Doprovodnou grafickou kartou je Adreno 505. Užijte si paměť Huawei 8Existují dvě verze: 3 GB RAM s 32 GB ROM, nebo 4 GB RAM se 64 GB ROM. Operační systém, který kombinuje, je Android 8.0 Oreo prostřednictvím grafického rozhraní. EMUI 8.0.

Fotoaparáty

Huawei Enjoy 8 hlavní fotoaparát existují dva 13 MP a 2 MP snímač. Zatímco doplňková kamera je 8 MP pro selfie. Mezi hlavní funkce fotoaparátu patří PDAF, nastavení citlivosti ISO, HDR a digitální zoom.

Buben

Ohledně Baterie Huawei Enjoy 8Je neodnímatelný typ LiPo a má kapacitu. 3 000 mAh. Tato kapacita, přidaná k vlastnostem hardwaru, nám poskytuje pohodlnou samostatnost.

Spojení

Ve spojení máme úroveň přenosu dat 4G LTE Cat 4. Terminál má Wifi b / g / n, Wifi Hotspot, Wifi Direct, Bluetooth 4.2 a navigaci GPS / AGPS / GLONASS / BeiDou. Fyzická připojení jsou microUSB 2.0, slot microSD pro rozšíření paměti, pohotovostní karta nano SIM Dual SIM a 3,5 mm zvukový konektor.

Huawei Enjoy 8. CenaHuawei Enjoy 8. Cena

Cena Huawei Enjoy 8

JE Cena Huawei Enjoy 8 Ve verzi s 3 GB RAM stojí přibližně 205 eur. 4 GB verze se pohybuje kolem 240 eur.

Výsledky a názory na Huawei Enjoy 8

Huawei Enjoy 8 Jedná se o terminál střední třídy s dobrými vlastnostmi, který vyniká svým designem a velkou obrazovkou, doprovázený dostatečným množstvím hardwaru, aby nám poskytl výkonné zařízení vhodné pro téměř jakýkoli úkol a za velmi dobrou cenu. Huawei.

Oficiální stránka Huawei ve Španělsku.