Hra

Huawei Mate X vs Samsung Galaxy Fold: první srovnání…

Porovnání Huawei matex vs Samsung Galaxy Fold

Huawei se připojil k Samsungu jako první společnost, která uvedla na trh skládací mobilní telefon. Váš Huawei Mate X si klade za cíl být velkým rivalem Samsung Galaxy Fold. Tyto dva mobilní telefony se dostaly na trh toto jsou velké inovace roku 2019.

Ačkoli si obě značky vyhrazují některé technické podrobnosti, jako jsou funkce, které jejich fotoaparáty budou mít, Kromě nejdůležitějších funkcí je cena již oficiální.

Samsung Galaxy Fold vs Huawei Mate X: srovnávací tabulka

funkce

Samsung Galaxy Fold

Huawei Mate X

obrazovka4,6 „vypnuto 7,3“ prodlouženo6,6 “vypnutá hlavní obrazovka 6,38” vypnutá zadní obrazovka 8 “zapnutá
ProcesorQualcomm Snapdragon 855 nebo Exynos 9820Kirin 980 S modemem Balong 5000
Úložiště dat12 GB8 GB
Úložný prostor512 GB512 GB
FotoaparátyZadní: Trojitý širokoúhlý, ultra široký úhel a teleobjektivČelní: Dvě vnitřní stěny se širokým úhlem a senzory pro měření hloubky a jedna na paluběTrojitý fotoaparát plní přední a zadní funkce.
Použitelnost26. dubna 2019Polovina roku 2019
baterie4380 mAh4500 mAh 55 W super nabíjení.
OSJedno uživatelské rozhraní s Android PieAndroid 9 + EMUI 9.0
Cena1750 euro2299 EUR

Funkce skládání funguje na dvou mobilních telefonech odlišně

I když je pravda, že oba mobilní telefony mají funkci skládání, způsob, jak toho dosáhnout, je jiný. Samsung Galaxy Fold přichází se dvěma obrazovkamiInterní 4,6 palce (mírně malý pro velikost současných mobilních telefonů), který funguje jako mobilní a 7,3 palcový tablet. Tento vnitřní displej má skrytý závěs, který umožňuje jeho otevření a zavření.

Galaxy Fold otevřen

Huawei Mate X má při plném nasazení jednu 8palcovou obrazovku a je rozdělena na dvě menší obrazovky o velikosti 6,6 a 6,38 palce. Na rozdíl od modelu Samsung Tento mobilní telefon se otevírá směrem ven díky závěsu, který společnost Huawei nazývá „Falcon Wing“.

Dokonce Systém Huawei vypadá trochu citlivěji Vzhledem k tomu, že obrazovky jsou vždy otevřené, zdá se být vhodnějším modelem pro tento typ smartphonů, které nabízejí funkce mobilních telefonů a tabletů v jednom produktu. Kromě toho, s ohledem na tento detail, značka speciální podšívka pro ochranu mobilního telefonu.

Dva velmi výkonné mobilní telefony

Huawei Mate X otevřený

Oba mobilní telefony mají špičkové funkce. Galaxy Fold je vybaven procesorem Snapdragon 855 V jediné verzi s 12 GB RAM a 512 GB úložiště. Pro jeho roli Huawei Mate X má čipovou sadu Kirin 980 Vlastní značku s 8 GB menší RAM a stejným 512 GB úložiště.

Co může Huawei vyzdvihnout, je jeho rychlost v 5G sítích, protože oba mobilní telefony budou kompatibilní s touto novou technologií díky modemu Balong 5000 Mate X, rychlost je 4,6 Gbps. Naproti tomu rychlost zařízení Galaxy Fold dosahuje pouze poloviční rychlosti 2,3 Gb / s.

Fotoaparáty mají velké rozdíly

Huawei Mate X ve všech jeho formátech

Huawei se rozhodl pro jeden fotoaparát se třemi senzory Huawei Mate 20 Pro mohl mít tento fotoaparát, který pracuje pro selfie s vypnutým mobilním telefonem a po zapnutí se stane hlavním fotoaparátem.

Namísto Samsung Galaxy Fold má 3 fotoaparátyJeden hlavní se třemi senzory, dva senzory pro selfie, když je mobilní telefon zapnutý, a další integrovaný senzor na malé obrazovce se zavřenou kapsou.

Cena obou telefonů je poměrně vysoká

Samsung Galaxy Fold ve všech svých formátech

I když je pravda, že mluvíme o mobilních telefonech s inovativními funkcemi, a tedy s vysokou cenou, to, co obě značky nabízejí, je pro mnohé nepřístupné.

  • Samsung Galaxy Fold, 12/512 GB: 1750 EUR.
  • Huawei Mate X, 8/512 GB: 2299 EUR.

Je příliš brzy vyvodit závěry a určit, který mobilní telefon je lepší, protože ještě jsme je neviděli v provozuKromě toho existují určité pochybnosti o tom, jak bude operační systém Android a různé aplikace s tímto novým mechanismem fungovat. Protože úspěch nebo selhání této technologie bude záviset na výhodách nabízených jejím uživatelům.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK