Huawei P30 Pro je vidět ze všech stran

Dnes vám přinášíme fotogalerii. Huawei P30 Pro ze všech stran. Už jsme s vámi mluvili při jiných příležitostech na Rudé planetě. Huawei P30 Pro Je to jeden z dalších terminálů, které uvidíme od čínské společnosti Huawei. Zejména pokud vše půjde podle plánu, dočkáme se oficiálního oznámení s jeho představením 26. března. Jinými slovy, zbývá nám jen pár dní na to, abychom tento smartphone oficiálně rozpoznali.

Ale jako obvykle, existují úniky, které nám před prezentací ukazují tento terminál. Dnes vám přinášíme přesně jeden z těchto úniků. Huawei P30 Proa bude k dispozici ve třech barvách.

Huawei P30 ProHuawei P30 Pro

Tyto fotografie nám umožňují vidět zařízení ze všech stran, ale viděné fotografie to ukazují s takzvaným ochranným krytem „brnění“. Dotyčný kryt poskytuje pouze ochranu nahoru a dolů, zatímco strany zůstávají otevřené.

Huawei P30 ProHuawei P30 Pro

Navzdory existenci tohoto případu vidíme mnoho podrobností o tomto terminálu. Chcete-li upravit hlasitost a zapnout smartphone pomocí tlačítek na pravém panelu telefonu.

Huawei P30 ProHuawei P30 Pro

Je také jasné, že jeden z hlavních kamerových modulů má nestandardní čtvercový objektiv se zaoblenými rohy.

Huawei P30 ProHuawei P30 Pro

Huawei, Huawei P30 Pro bude prvním smartphonem v řadě Huawei P Podporuje funkci 3D modelování.

Huawei P30 ProHuawei P30 Pro

Oficiální oznámení Huawei P30 Pro se očekává 26. března. Nebuďte netrpěliví, že zbývá už jen pár dní na to, abyste věděli, co všechno pro nás Huawei s tímto smartphonem připravilo.

Zdroj: Slashleaks

Zdravím z hloubky bytů.