Insider odhaluje iPhone 12 a další tajemství Apple

Apple před několika týdny potvrdil, že datum vydání iPhone 12 bylo odloženo. Nová zpráva hovoří o zpoždění spuštění a uvádí, že iPhone 12 Pros by se mohl dostat na trh později než iPhone X v roce 2017.Zpráva také podrobně popisuje design a hlavní funkce iPhone 12, které jsou v souladu s předchozími zprávami o tomto tématu. Jen v letošním roce plánuje Apple prodat 75 milionů kusů iPhonu 12.Apple také letos na podzim vydá iPad Air na celou obrazovku, dvě nové hodinky Apple Watch, nový reproduktor HomePod, sluchátka AirPods a sledovače AirTags.


Nový rok koronavirů možná změnil vše, co se týká každodenního života, ale Apple na podzim letos představí novou řadu iPhonů. Událost spuštění iPhonu 12 by se mohla odložit až o měsíc a levnější verze iPhonu 12 by měly být vydány v polovině října. IPhone 12 Pros dorazí o několik týdnů, s údajnými nedávnými úniky. Zatímco Apple před několika týdny potvrdil, že iPhone 12 nebude v obchodech k dispozici na konci září, společnost neučinila žádné prohlášení o blížící se příležitosti spuštění iPhonu ani o datu spuštění telefonů. Zdroj obeznámený s plány Apple odhalil více podrobností o sestavě iPhone 12, stejně jako o všech dalších nových produktech, které Apple uvede v nadcházejících měsících.

V novém článku Bloomberg od Marka Gurmana o nadcházejících plánech Apple zvláště chybí ARM MacBook, který vyšel v jiné zprávě na začátku tohoto týdne. Apple na WWDC 2020 uvedl, že první Mac s Apple Silicon bude vydán letos na podzim, protože společnost plánuje přepnout celou flotilu počítačů na své vlastní procesory. Některé zprávy uváděly, že zařízení bude představeno během akce pro iPhone, ale Gurman to nezmiňuje. Apple se letos na podzim chystá uvést na trh nový tablet iPad Air s „displejem iPad Pro podobným od okraje po okraj“. Zpráva. Nedávný únik nám ukázal výchozí uživatelskou příručku k nevydanému tabletu, která odhalila, že zařízení bude obsahovat tlačítko Touch ID zabudované do domovského tlačítka. Nejzajímavějším detailem zprávy Bloomberg jsou informace o Apple Watch. Již víme, že Apple představí novou nositelnou vlajkovou loď Series 6. Zpráva však naznačuje, že Apple také nahradí dostupnější zařízení řady 3, aby konkurovalo levnějším fitness zařízením. Není jasné, jaké funkce změna série 3 nabídne, ale nelze popřít, že hodinky 199 $ 3 byly velkým hitem. Repasovaný produkt, zejména v tomto roce, bude pravděpodobně prodáván stejně.

Apple také představí menší a dostupnější model HomePad a očekává se, že ohlásí první sluchátka do uší AirPods. Probíhá také nová Apple TV s rychlejším procesorem pro vylepšené hry a aktualizovaným dálkovým ovládáním, ale může být dodána až příští rok. Konečně se očekává, že Apple představí sledovací zařízení AirTags během akce pro iPhone. Modely Apple Watch Series 5, které budou dodávány s koženým pouzdrem Zdroj obrázku: Apple Inc. Zpráva agentury Bloomberg se primárně zaměřuje na řadu iPhone 12 a ukazuje, že design a mnoho funkcí telefonu byly dokončeny. hlavní Před pandemickým útokem COVID-19. Apple se však v posledních testech potýkal a kvůli epidemii musel na několik týdnů oddálit výrobu. Výsledkem bude, že nejlevnější modely iPhone 12 budou vydány v blíže neurčeném termínu v říjnu, následovány telefony iPhone 12 Pro v listopadu. Ačkoli Gurman nemá datum vydání pro iPhone 12, zpráva uvádí, že iPhone 12 Pro bude k dispozici v obchodech později v sezóně, podle iPhone X, který byl vydán 3. listopadu 2017. Apple zahájil výrobu. Zpráva uvádí, že po telefonech iPhone 12 je ve srovnání s předchozími roky vysoká poptávka. Apple letos vyrábí 75 milionů 5G iPhonů v souladu s původními plány výroby řady iPhone 11 a iPhone XS. Všechny čtyři telefony iPhone 12 budou podporovat připojení 5G, ale zpráva ukazuje, že někteří testeři zjistili, že „Některé ze současných sítí 5G příliš nezvyšují rychlost připojení. “Konektivita 5G zůstane v některých zemích omezená. Testovací odborníci také zjistili, že 6,7 palce je” jedním z nejdůležitějších vývojů v tomto roce “, ale zpráva nezmiňuje podporu 120 Hz. Říká se, že iPhone 12 Pros bude mít vyšší obnovovací frekvenci, ale ne všechny úniky připouštějí, že tato funkce je k dispozici letos. Zpráva uvádí, že všechny čtyři modely iPhone mají aktualizovaný design s podobnými hranatými hranami. IPhone 12 Pros bude k dispozici v 6,1palcových a 6,7palcových velikostech a bude mít střední rámečky z nerezové oceli. Profesionálové také získají novou tmavě modrou barvu na iPhone 11, která nahradí Midnight Green. Normální iPhone 12 bude mít 5,4 a 6,1palcové obrazovky. IPhone 12 Pros bude dodáván s podobnými senzory LIDAR na přední straně fotoaparátu. Modely iPad Pro.

Chris Smith začal psát o gadgetech jako o koníčku a než si to uvědomil, podělil se o své názory na technologii se čtenáři z celého světa. Kdykoli nepíše o gadgetech, mizerně se jim nevyhne, navzdory jeho zoufalému úsilí. To však nemusí být nutně špatná věc.

Zdroj: BGR