Instagram vám dá vědět, když se připojíte k sociální síti

Instagram na chvíli, provádět změny, aby se zabránilo falešným účtům a přijímání různých bezpečnostních opatření proti takzvaným falešným zprávám. Kromě toho vám Instagram dá vědět, až se připojíte k sociální síti.

Nedávno přidané do boje proti falešným zprávám na sociálních sítích, což zvyšuje počet falešných účtů na Instagramu, kteří chtějí získat následovníky tím, že se vydávají za značky nebo příbuzné lidi, Instagram by proti těmto skutečnostem zakročil.

Za pár týdnů budou tyto změny opraveny na Instagramu, což nám umožní lepší kontrolu nad ostatními účty, se kterými můžeme na této sociální síti komunikovat.

Tři velká bezpečnostní opatření

Obrázek - Instagram vám dá vědět, když se připojíte k sociální síti

Jedním z prvních rozhodnutí bude široká nabídka Informace o účtu. “Najdeme možnost s názvem.”O tomto účtu “ to nám poskytne různé informace o daném účtu.

Obrázek - Instagram vám dá vědět, když se připojíte k sociální síti

Ty budeš vědět datum, kterého jsi se zúčastnil na sociální síť, země umístění účet, účty se sdílenými sledujícími, pokud se v loňském roce změnil název účtu, nebo jakýkoli inzerát že účet aktuálně provádí.

Jak mohu zobrazit aplikace s přístupem k Instagramu?

Mezi další opatření, která budou brzy provedena, patří:

  1. Za prvé: O modrý ověřený odznak osobnosti veřejného života, celebrity, značky, vlivní lidé atd. Toto ověření musí být provedeno prostřednictvím formuláře, který najdete v aplikaci.

Obrázek - Instagram vám dá vědět, když se připojíte k sociální síti

  1. Třetí: použije se dvoufaktorová definice, prostřednictvím technologií třetích stran Jako Google Authenticator. Tímto způsobem bude dále komplikována ztráta účtu v důsledku krádeže.

To jsou funkce, které nám dáme Více zabezpečení na Instagramu, kromě toho, že nám poskytl více dat v rámci sociální sítě, vědět, kdy jste se připojili k sociální síti.

Instagram přidá studentské komunity

Co si myslíte o těchto změnách v zabezpečení Instagramu? Víte, kdy jste se připojili k sociální síti?