IPadizate App of the Day: LEGO Star Wars: The Complete Saga

IPadizate App of the Day: LEGO Star Wars: The Complete Saga

LEGO Star Wars: The Complete Saga pro iPad, iPad Mini a iPhone

Pokud jste fanouškem hvězdných válek, máte rádi videohry a také hratelnou verzi LEGO vytvořenou z jejích filmů, máte štěstí. Legendární videohra pro PC a herní konzole ukazuje, že průmysl LEGO není jen stavební kameny iDevices a jak!

Jak ti, kteří tuto hru hrají na jiné platformě, dobře vědí, najdete Zábava, zábava a šílenství ve stylu LEGOa ti z vás, kteří to nevědí … už nečekejte. Počítačová hra portovaná na iPad a iPhone říká hodně o tom, co nám tato zařízení mohou nabídnout.

Vstupte do plastu Jediho, Imperial Soldier, Cheewbacca nebo Cantina Musician

Cíl hry je jasný: žít dobrodružství Star Wars Saga od začátku do konce, zkoumat všechny slavné scény a postavy, být schopen ovládat všechny hrdiny přítomné v každé misi.

Tato hra je a klasické ovládání pomocí obrazovky jako gamepadu Nebo pokud dáváme přednost, můžeme všechno dělat jedním prstem.

lego-star-wars-01

Hned jak začneme, jsme v jídelně a musíme si vybrat, kterou ze 6 dostupných epizod chceme hrát. Tato hra má celkem 36 úrovní v příběhovém režimu, stejně jako bonusový obsah a více než 120 postav, které můžete kombinovat jako skutečné panenky LEGO.

Kouzlem této hry je nejen hrát, předávat mise a získávat nejlepší skóre, ale také Užijte si videa zábavných zábavných verzí LEGO filmových scén.

lego-star-wars-03

Na každé úrovni máme několik postav. Každý z nich má dovednosti, které budete potřebovat, abyste mohli pokračovat nebo získat nové předměty, bonusy a postavy roztroušené po celé úrovni.

Tato hra má možnost „hry zdarma“ (lze ji použít po absolvování každé úrovně). Můžeme přehrát každou úroveň s postavou, kterou chceme, a získat objekty, které jsme zmeškali.V některých úrovních je dokonce budete muset hrát s různými postavami, abyste získali určité předměty.

lego-star-wars-04

Vytáhněte zbraň nebo světelný meč a užívejte si ničení, co chcete, protože vše, co vidíte ve scénářích, může být rozbito. Použijte sílu a vytvářet nové objekty s částmi ostatních.

Podívejte se na animace postav, protože každá má své vlastní pohyby. Žádný Jedi není v této hře podobný. Nenechávejte žádný roh nedotčený, nikdy nevíte, jaké překvapení bude, když něco zničíte. Sbírejte všechny kousky, které vidíte, a sledujte svá srdce, nenechte dobrodružství zastavit.

lego-star-wars-02

Zahrnuje bezplatné stažení Episode I: The Phantom Menace. Až tato první epizoda skončí, chceme-li hrát dalších pět epizod, budeme muset jít do trezoru a koupit si titul nákupy v aplikaci.

Je to bezpochyby hra, která vás spojí a bude vám skvěle.

Stáhněte si LEGO Star Wars: The Complete Saga pro iPhone, iPad a iPad Mini