IPadizate App of the Day: Tetris Blitz

Tetris Blitz pro iPad, iPad Mini a iPhone

Chybí vám hry hrané na celý život? Jako dítě nikdy nehrál Tetris jako dítě v jedné z malých heren na baterie, neřekl „jestli je hra super jednoduchá a jednoduchá,“ ale poté strávil více než hodinu.

Dobře Je čas, aby se Retro posunula v čase a setkala se s novýmProtože pokud existuje jedna věc s iPadem, jako je ten náš, připomíná nám to jindy, ale je schopen hrát hry s nejnovější technologií, kterou máme.

Dokážete si představit Tetris, který vydrží celý život v plné barvě as novými funkcemi?

Obnovte nebo zemřete, EA Games jsou otevřené, rozhodli se udělat z této arkádové klasiky zcela novou hru.

Vylepšete svoji inteligenci, máte 2 minuty na získání maximálního skóre a zabraňte tomu, aby se obrazovka naplnila barevnými figurkami, než dojde čas.

tetris-ipad

Stojíme před stejným herním systémem jako obvykle: Začínáme s několika řadami barevných bloků umístěných náhodně, k jejich umístění budeme muset použít postavy, které sestupují na obrazovku, a uděláme kombinace, které posune řádky tak, aby byly zničeny.

Co se týče novinek Tetris útok seznamuje nás se svým předchůdcem, máme dva nové řídicí systémy (kromě klasiky):

  • Ovládání jedním dotykemPokaždé, když číslo začne klesat, zobrazí se nám možné pozice, které může obsadit, a budeme muset kliknout na tu, kterou chceme, při stisknutí pozice se číslo automaticky vloží
  • Další nový kontrolní systém přesné „přetažení“, díky tomu můžeme postavu umístit přesně tam, kam chceme.

chumelenice

Čím vyšší úrovně, Obdržíme body, které budou použity k obchodování power-upů, které nám umožní získat více bodů nebo více času.. Máme také bláznivý režim, kde uvidíme, jak se naše body znásobí dvěma, a to vše za doprovodu výbušných efektů, které hře dodají více dynamiky. Dále můžeme odemknout úspěchyTo nám dá několik důležitých bonusů.

Tetris Blitz posouvá hru Tetris na společenskou úroveň. Vytvořte si svého avatara, sdílejte své úspěchy, body, Zaregistrujte se na turnajích a vytvořte si vlastní. Řada možností, díky nimž je klasická hra zábavnější a zábavnější než kdykoli předtím.

Stáhněte si Tetris Blitz pro iPad, iPad Mini a iPhone