IPadizate App of the Day: Shiny The Firefly pro iPad a iPhone

Shiny The Firefly pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone

Dnes vás rádi představíme jako aplikaci dne. Světluška jasnáNávyková plošinovka, ve které jsme se postavili do kůže přátelské světlušky, abychom překonali nejrůznější nebezpečí. Stage Clear Studios, hra zrozená ve Španělsku, vytvořená pro společnost Headup Games a bezpochyby vás od první minuty spojí s fantastickou hratelností a vynikající grafickou kvalitou.

Tato hra vypráví příběh Shiny, roztomilé malé světlušky, jejíž mláďata jsou roztroušena po malebné zahradě u obří fontány. Naším úkolem bude pomoci našemu příteli najít jeho dítě a odvézt ho na bezpečné místo. Logicky se na naší cestě setkáme s nesčetnými nebezpečími a špatnými nepřáteli, kteří nám věci velmi zkomplikují. Musíme se vyzbrojit odvahou a čelit všem nebezpečím a vést naši zranitelnou mládež k bezpečí květin..

Pomozte Shinymu najít jeho mládí

Hra je strukturována do malých fází, kde musíme dosáhnout nejvyšších skóre.. Cílem bude kromě sbírání mincí zachránit určitý počet dětí, čím více peněz můžeme shromáždit, tím lépe. To vše při zachování vašeho života co nejdéle. Obtížnost se bude postupem času zvyšovat, takže bude stále obtížnější získat dostatek hvězd k odemčení budoucích úrovní.

Shiny-The-Firefly-3 (Shiny-Firefly-3)

Ovládání je opravdu jednoduché a intuitivní pomocí různých dotykových gest, můžete létat, běhat, skrývat se a chránit se před svými nepřáteli pomocí jednoduchých gest. Hra po grafické stránce Vyniká luxusními povrchovými úpravami a velmi pečlivým osvětlením, které nám připomíná docela animované filmy.. Jedna z her, která nás láká a baví od prvního okamžiku, se na první pohled může zdát jednoduchá, ale jak postupujeme, budeme překvapeni obtížností. Hru vytvořenou pro celou rodinu, od nejmenších po nejstarší, si tato legrační světluška užije.

Shiny-The-Firefly-2 (Shiny-Firefly-2)

Budete muset otestovat své reflexy, kreativitu a inteligenci, abyste vstoupili do nádherného a barevného světa Shiny. Existuje nekonečné množství různých animací, díky nimž poznáte náladu našeho jasného přítele. Budete vědět, jestli jste naštvaní, šťastní, úzkostliví nebo unavení, což vám velmi pomůže při řešení a překonání různých situací, které vám budou předloženy. Použijte svou světelnou sílu obratně, štěňata mohou následovat Lesklé pouze tehdy, když mají ocasy spálenéale musíte být velmi opatrní, abyste nepřitahovali pozornost zlých nepřátel.

Shiny-The-Firefly-1 (Shiny-Firefly-1)

Doprovázejte Shinyho na 33 obrazovkách rozdělených do tří různých světů a pomozte mu zachránit všechna jeho ztracená miminka. Vyhýbejte se zlým komárům, chamtivým žabám, rychlým vosám a mnoha dalším tvorům, sbírejte peníze a zachraňte své zranitelné děti. Ukažte světu své dovednosti a skóre prostřednictvím Herního centra a ukažte, kdo je nejlepší.

Shiny-The-Firefly-4 (Shiny-Firefly-4)

Shiny The Firefly najdete v App Store, stáhněte si ho nyní pro svůj iPad, iPad Air, iPad Mini nebo iPhone a užijte si tento sběratelský kousek, pokud jde o plošinové hry. Intuitivní a zábavný herní zážitek vyvinutý do nejmenších detailů a ideální pro celou rodinu.

Stáhněte si Shiny The Firefly pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone