Masotrivial pro iPad a iPhone Představujeme nový herní režim

Masotrivial pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone

Před několika měsíci jsme s vámi poprvé mluvili o Masotrivialu. maličkost hra o zvířatechPrvní drobnosti související se zvířaty, které se dostaly do App Store (a také do obchodu Play).

Vývojáři her věnovali velkou pozornost kritice titulu, dělali si poznámky a rozhodovali se. použít některá vylepšení na základě požadavků uživatelů.

Nová verze Masotrivial obsahuje některá vylepšení, která mnoho uživatelů požaduje a na která se jeho vývojáři zaměřují.Aby byla hra jednodušší, zejména pro ty, kteří vědí méně o světě zvířat, ale přesto se o hru zajímají.

Masotrivial je nyní jednodušší, alespoň v prvních „úrovních“

Jednou z hlavních stížností hráčů Masotrivialu je, že úroveň otázek je v mnoha případech příliš vysoká. Abychom se pokusili hru trochu usnadnit a zpřístupnit všem divákům, nová verze obsahuje docela významnou změnu ve hře.

maskovaný

V raných fázích hry, kdy uživatel obdrží mezi 0 a 3 hvězdičkami (ve srovnání s klasickými znalostmi se hvězdy rovnají malým sýrům), hra dá pouze 2 možné odpovědi místo 4 jako dříve.

Od 3 do 5 hvězdiček bude mít hráč místo dvou možností 3 odpovědí. Poslední epizoda je nejkomplikovanější a hráči si budou muset vybrat ze 4 odpovědí, aby získali poslední a prestižní 6. hvězdu prohlašují se za vítěze hry.

tak obtížnost hry je progresivní. Hráč začne od střední úrovně a postupem hry bude stále složitější, dokud nedosáhne úrovně obtížnosti, kterou dříve měl.

Ocenění pro nejlepší hráče

třídit masku

Masotrivial také chce odměňte ty nejlepší hráče. Za tímto účelem vytvořili žebříček, který je každý týden aktualizován a zobrazuje 50 nejlepších vítězů. Čím více her odehrajete, tím větší jsou vaše šance na výhru a odměny každý týden.

Mezi aktuálně distribuovanými cenami najdeme věci jako krmítka pro psy nebo kočky, postele s omezenou edicí, škrabadla a další. Pokud máte doma mazlíčky a milujete tento typ hry, je to výzva; pro svého mazlíčka můžete získat nějaký produkt Je to zcela zdarma.

maska ​​otázek

Co se nám na Masotrivialu líbilo nejvíce

  • Nyní přístupnější a každý může hrát a učit se o zvířatech současně S více než 10 000 otázkami.
  • Možnost přístup k fyzickým odměnám jen vyhrát hry.
  • Krásné a barevné uživatelské rozhraní.

Naše nejméně oblíbená věc na Masotrivialu

  • Nový herní režim znamená, že některé otázky, které mají pouze dvě odpovědi, mohou být zavádějící kvůli způsobu, jakým jsou vyjádřeny.
  • Čekací doba mezi tahem hry a jejím tahem.

Stáhněte si Masotrivial pro iPad, iPad Air, iPad Mini a iPhone