iPhone 11 Pro, to jsou funkce a cena

Vedle, vedle iPhone 11, Manzana nám nabízí nové iPhone 11 Pro Verze s větší pamětí, obrazovkou s vyšším rozlišením a nyní má výkonnější funkce, jako je trojitý fotoaparát. Pojďme se blíže seznámit s podrobnostmi …

Vlastnosti iPhone 11 Pro

Uvidíme co Funkce iPhone 11 Pro:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka iPhone 11 Pro teď odtamtud 5,8 palcový OLED typ Je pravda, že úhlopříčka je kompaktnější než standardní model 11 (6,1 palce), ale Rozlišení Full HD + 2 436 x 1 125 pixelů. Tyto dva detaily, Hustota pixelů až 458 PPIje to vynikající hodnota a Kontrast 2 000 000: 1se záře 800 nitů. JE poměr stran 19,5: 9 a technologie nahradily 3D Touch HapticTouch Všestrannější systém využívající Android pro manipulaci s ikonami na obrazovce. Mít mobilní telefon Ochrana IP68 proti vodě (až 30 minut v hloubce 4 m) a prachu.

Paměť, procesor a operační systém

JE Procesor iPhone 11 Pro Nový A13 Bionic 7nm, prémiová čipová sada s působivým výkonem a technologií Neural Engine. Tento procesor je kombinován se třemi verzemi paměti ROM: 64 GB, 256 GB nebo 512 GB, druhá není k dispozici ve standardním modelu 11. RAM dosud nebyla odhalena a operační systém je iOS 13, sdílený třemi novými modely Apple.

Buben

Kapacita baterie také není zveřejněna, ale pravda je Manzana není lakomý v poskytování pohodlné autonomie ve svých zařízeních. Dejte nám tedy vědět, že tento mobilní telefon Další čtyři hodiny ve srovnání s iPhone XSa z této strany můžeme čerpat výpočty. rychlé nabíjení mimochodem, tentokrát přichází s mobilním telefonem se všemi doplňky 18 W., a tam Bezdrátové nabíjení.

iPhone 11 Pro přináší OIS a širokoúhlý trojitý fotoaparátiPhone 11 Pro přináší OIS a širokoúhlý trojitý fotoaparát

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, Hlavní fotoaparát fotoaparátu iPhone 11 Pro je trojnásobný, s tři 12 MP snímače. Hlavní snímač je standardní úhel s clonou f1,8 a stabilizace OIS. Druhý snímač jeden 120 ° široký úhel Má clonu f2,4 a třetí je a teleobjektiv S clonou objektivu f2,4 a OIS. Fotoaparát je doprovází speciální LED blesk, nahrávat širokoúhlé videostřídá senzory. Pokud jde o přední kameru, je zde senzor 12 MP pro selfies clonou f2.2 a technologií TrueDepth pro kvalitnější režim portrétu. Tato kamera může nahrávat zpomalená videa.

Vidíme, že Apple používá úplně jinou strategii než hlavní značky Android, které se zaměřují na větší senzory, dokonce i 64 MP. Manzana Místo toho byl chráněn 12 MP senzory, ale s funkcemi umělé inteligence, které poskytují prakticky bezkonkurenční obraz. To, co se stane na papíře, nemusí vždy odrážet praktické výsledky …

Spojení

V souvislosti jsou tři nové mobilní telefony podobné, tentokrát s podporou 4G LTE Gigabit 4 × 4 MIMODvoupásmová sekera Wi-Fi 802.11, Bluetooth 5.0, připojení NFC a navigace GPS, GLONASS a Galileo. Má moderní technologii odblokování obličeje a stereofonní reproduktor. Máme také NFC připojení a Ligtning port.

Cena iPhone 11 Pro

JE Cena iPhone 11 Prnebo záleží na verzi paměti: cena bude 649 Kč pro 64GB verzi. Verze středního rozsahu s 256 GB, 1,329 eur. A nejvýkonnější verze 512 GB je 1559 eur.

Mobilní telefony jsou k dispozici pro předprodej 13. září a dodání začne 20. září.

Výsledky a názory na iPhone 11 Pro

Nový iPhone 11 Pro Jedná se o nejmodernější mobilní zařízení, které má být uvedeno na trh společně s dalšími dvěma modely, jedním z nejpokročilejších procesorů vůbec; Spouští také trojitý fotoaparát na iPhone a zlepšuje rozlišení obrazovky oproti standardnímu modelu 11. Manzana také zvyšuje samostatnost a poskytuje komplexní a vylepšenou konektivitu. Je to úplně jiná strategie než Android a Apple fanatik to ví.

Oficiální stránka Manzana ve Španělsku