Jak nainstalovat a hrát Roblox na mobilních telefonech Android?

Jak nainstalovat a hrát Roblox na mobilních telefonech Android?

Možná jste viděli videa, memy a spoustu odkazů Roblox. Je to moderní sociální hra, kde můžete dělat téměř cokoli. Platforma přijímá miliony hráčů po celém světě, a ne méně, protože je jediná svého druhu Habbo Hotelale s mnoha dalšími možnostmi. Pokud nevíš Roblox můžete hrát na mobilních telefonech Android Díky své oficiální aplikaci vám dnes řekneme, jak na to. Toto je hra příštího okamžiku Odpadky a můžete si najít přátele nebo hrát v různých světech, dokud nedosáhnete Androidu. Roblox.

Ačkoli jsme podobné návrhy již viděli, žádný z nich si nezískal tolik popularity jako Roblox. V této hře si můžete vytvořit svou postavu a hrát v různých místnostech, které samotná platforma nabízí hráčům. Máte pokoj Counter Strike, Fortnite A mnoho dalších. K dispozici jsou také místnosti pro setkání a povídání si s lidmi, i když to má zábavnou a zábavnou atmosféru. Možnosti Robloxu jsou téměř neomezenéPokud si však chcete koupit například košili Pokémon, budete muset zadat skutečnou měnu.


Xiaomi Mi 6X bude mít verzi s 6 GB RAM a 128 GB úložiště


Jak hrát Roblox na mobilu s Androidem?

Ačkoli je hra zasažena na PC, společnost také nabízí uživatelům a Oficiální aplikace pro IOS a Android. Je k dispozici na Google Play a doporučujeme vám následovat odkaz, který jsme nechali níže, protože existuje mnoho aplikací podepsaných vývojáři, kteří nejsou zcela spolehliví a mají s touto hrou málo společného. Stahování aplikace nemůže být jednodušší a téměř všechny mobilní telefony Android 4.3 nebo vyšší to může udělat.

Po instalaci se budete muset zaregistrovat nebo přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů. Můžete si vybrat ze stovek světů, se kterými si zahrajete později. Každý z nich nám zanechává herní režim a je jich všelijak. Můžete někomu zavolat na chat nebo vyjít z bludiště vytvořeného jedním z vývojářů. Možnosti jsou téměř neomezené a ve hře si můžete zakoupit různé předměty za měnu. Robux. Některé z nich můžete získat zdarma, ale pokud si chcete koupit spoustu předmětů, budete si je muset zakoupit. skutečné peníze.

Aplikace vypadá bezpečně, velmi jednoduché použití a funguje opravdu dobře. Záleží na místnosti, do které vstoupíte, může to fungovat lépe nebo horší, proto doporučujeme jít do těch, kde je méně lidí. mobilní telefon nízké kvality. Přesto má hra dobrou optimalizaci a snadné ovládání.


První nabídka Nokia 7 Plus se slevou přes 30 eur


ROBLOX ROBLOX