Cenově dostupný smartphone s Blackview A60 Pro, Helio A22 a 4080 mAh

Blackview A60 Pro Toto je další z nových základních mobilních telefonů, které nám společnost předvedla v posledních týdnech. Pamatujte si to Blackview Je to začínající výrobce, který nás překvapuje tak výkonnými zařízeními. BV9700 Pro. To není případ tohoto mobilního telefonu do 100 EUR, ale nového pro jeho rozsah BV A60 Pro má co nabídnout …

Vlastnosti Blackview A60 Pro

Budeme vědět Vlastnosti Blackview A60 Pro:

Obrazovka a rozložení

Spolu Displej LCD s rozlišením HD 1280 × 600 pixelů, jeden 6,1palcová úhlopříčka ve formátu 19,2: 9 a jeden Hustota pixelů 232 PPIDá se říci, že čelíme skromnému a rozumnému panelu. působivý poměr obrazovky k tělu 92%podle společnosti. Přední strana je zakryta zakřiveným sklem a nahoře nechybí malý zářez pro slzy. Zadní část je vyrobena z polykarbonátu a profil je mobilní v rozměrech 9,8 mm. K dispozici v černé, zelené a modré barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Pod kapotou jsou skryty následující hardwarové funkce: čtyřjádrová (čtyřjádrová) čipová sada MediaTek Helio A22 (MT6761) Na 2,0 GHz, 660 MHz s grafickou kartou PowerVR IMG GE8300. Tento procesor je dodáván s pamětí 3 GB RAM typu LPDDR3 a 16 GB typu ROM eMMC. Slot microSD je vyhrazen a vše jde ruku v ruce s novým operačním systémem. Android 9.0 Pie.

Buben

Jednou ze silných stránek tohoto zařízení je baterie s působivým výkonem. Kapacita 4100 mAhTo nám dává absolutně dokonalou samostatnost s přihlédnutím k vlastnostem hardwaru a displeje. Samozřejmě nemá (a očekávanou) technologii rychlého nabíjení. Nabíjení se provádí na 5V / 1A.

Blackview A60 Pro přichází s 6,1palcovým HD displejemBlackview A60 Pro přichází s 6,1palcovým HD displejem

Fotoaparáty

Na fotografii selfie kamera má 5 MP snímač. Zatímco duální hlavní fotoaparát, snímač 8 MP + 8 MPVčetně LED blesku a funkcí PDAF.

Spojení

Odkaz máme uvnitř 4G VoLTEBluetooth 4.2, 2,4 GHz jednopásmové Wi-Fi a GPS navigace. 3,5 mm konektor, tradiční port microUSB 2.0 a slot pro dvě SIM jsou fyzická připojení. K dispozici je FM rádio a máme funkci odemknutí obličejem, která rozhodně vyžaduje dobré světelné podmínky, stejně jako náš snímač otisků prstů k odemčení.

Cena Blackview A60 Pro

Příbuzný Cena Blackview A60 ProVzhledem k technickým vlastnostem, které obsahuje, vyžaduje velmi přijatelnou cenu, aby se ocitl tak dobrý, jaký ve skutečnosti má … Mobilní telefon je uveden na oficiálních webových stránkách společnosti jako ekvivalent 80 eur.

Výsledky a názory na Blackview A60 Pro

Blackview A60 Pro Cenově dostupný mobilní telefon, který není „příliš jednoduchý“. Zařízení vypadá dobře, elegantně, značkově Blackview Již má svou vlastní reputaci a cena je pro skupinu uživatelů dalším lákadlem, které se přizpůsobuje tomu, co mobilní zařízení nabízejí.

Oficiální stránka Blackview ve Španělsku