Jak sdílet soubor nebo složku v Dropboxu?

Jste studentem střední nebo vysoké školy? Zdarma nebo chcete jen sdílet své fotografie, videa, hudbu, hlasové záznamy, hry nebo osobní dokumenty s ostatními? sdílet soubory Dropbox Bude to pro vás velmi užitečné, daleko přesahující všechny ostatní možnosti pro přesun souborů. V této kapitole Naučíme vás, jak sdílet soubory na Dropboxu krok za krokem.

Co je Drobox?

Jedná se o online nástroj, který svým uživatelům nabízí služby. úložiště souborů v cloudu vašich počítačů nebo zařízení; Tím je zajištěno, že jsou vždy k dispozici, aby je lidé mohli prohlížet, upravovat nebo komentovat. A dobrou zprávou je, že tento cenný nástroj je to zcela zdarma a může dokonce uložit až 2 GB paměti.

Kroky ke sdílení souborů a složek v Dropboxu z počítače nebo zařízení

Složku nebo soubory Dropboxu lze sdílet z různých důvodů; Jedním z nich je, že představuje vynikající způsob ukládání vlastních souborů; také pro něj spolupráce, je-li to požadováno vypracování projektu zvláště, nebo pokud je úmyslem mít dobrý čas sdílením souborů, které chcete, s rodinou a přáteli. Zde vám jednoduchým způsobem ukážeme kroky, jak toho dosáhnout.

Krok 1: Vytvořte si účet Dropbox

Před, Dropbox program na počítači nebo zařízení. Poté se zaregistrujte vytvořením účtu, zadejte své křestní jméno, příjmení, heslo a e-mailovou adresu; nebo pokud již máte účet v Gmailu, bude to mnohem výhodnější. Pokud již máte složka schránky Poté vytvořte nové složky, nahrajte soubory a vše, co tam uložíte, bude uloženo v cloudu, jako je USB flash disk.

Krok 2: Sdílení souborů na Dropboxu

Nejprve se přihlaste dropbox.com; klikněte později Složky, najeďte myší na soubor nebo složku, kterou chcete sdílet, která se zobrazí v levém sloupci a Podíl. Nyní najděte a zadejte e-mail, jméno osoby nebo lidí, se kterými chcete své soubory sdílet, a klikněte na něj. Podíl; tentokrát v pravém dolním rohu obrazovky.

Další způsob, jak to udělat, je přejít přímo k souboru, který chcete sdílet; Klikněte tam pravým tlačítkem myši a vyberte možnost: Kopírovat odkaz do Dropboxu; Poté vám zašle zprávu s oznámením, že odkaz byl zkopírován, můžete jej vložit do odkazů a zkopírovat je tam a vložit do prohlížeče a zobrazit požadované dokumenty.

Konečně je příjemcem, se kterým sdílíte soubory, a oznámení ve vašem účtu Z Dropboxu a vaší pošty; tam můžete okamžitě zobrazit a otevřít odkaz na soubory nebo složky; Můžete je uspořádat a sdílet s sebou další soubory, pokud již Dropbox máte; to vše bude záviset na účelu sdílených souborů.

Krok 3: Oprávnění ke sdílení souborů na Dropboxu

Pokud sdílíte soubor nebo odkaz, můžete v určitých případech změnit jeho oprávnění Nebudete chtít, aby je nahradili lidé, se kterými jste tyto soubory sdíleli; takže jim můžete udělit pouze oprávnění „jen pro čtení“. To se děje jednoduše, když sdílíte své soubory s příjemci, zeptá se, s kým chcete sdílet obsah, kliknete na sekci jen pro čtení a je to.

V tomto článku jsme vás naučili, jak sdílet soubory na Dropboxu; můžete si toho všimnout Sdílení souborů z Dropboxu není obtížné; stačí zkontrolovat dostupný úložný prostor; A víte, v práci, na akademické půdě nebo osobně, budete mít možnost využít tento vynikající nástroj ve svých rukou a usnadnit tak vaše online aktivity.