Jak víte, že vás vaše selfie rozplače nebo svádí vaši životní lásku?

Přiznejte se, selfie se stala součástí vašeho života a neubehne den, kdy žádnou nedostanete z jakéhokoli důvodu. Nemáte žádnou výmluvu ani výmluvu pro setkání s přáteli nebo rodinou, ale pokud si neurobíte alespoň jednu selfie, vstoupí opice. Také se bojíte, že vaše selfie stojí za vidění. Nebojte se, v tomto příspěvku vám řekneme, jak můžete zjistit, zda vás vaše selfie mohou rozplakat nebo svést lásku vašeho života.

Selfie i v polévce

Selfie jsou v dnešní době na denním pořádku. Je možné, aby si i jeden z vašich rodičů nebo prarodičů vytvořil profil na sociální síti a nahrál selfie, která se občas objeví někdo jiný. Viděl jsem všechny druhy selfie, vidím jen někoho ve svěrací kazajce v psychiatrické léčebně, pacient si dělá selfie a zavírá to na Twitteru: „Tady zkouším své nové oblečení, paže mám trochu dlouhé. “

S HTC Desire Eye vám robot může dát lepší známku. / © HTC

Výrobci, každý svým způsobem, se snaží uspokojit toto odvětví trhu. V některých případech, například HTC Desire Eye nebo Asus Zenfone Selfie, je jejich hlavní silou přední fotoaparát. Možná se obáváte, zda jsou vaše selfie dobré nebo špatné, a existuje způsob.

Za hodnocení vašich selfie odpovídá robot

Existuje robot (shrnuto, automatizovaný program), který bere v úvahu řadu parametrů, aby rozhodl, zda je selfie dobrá nebo špatná, a také vám dává procento, abyste se mohli chlubit před svými přáteli nebo vám říct, kdo to je. Chceš flirtovat „podívej, moje selfie jsou mléčné, taky jsem v lásce dobrý“ a mrkneš. Může vám dát celou noc facku a nechat vám ruku na tváři, smát se vám nebo se zamilovat do vašeho kouzla. Ať tak či onak, můžete to zkusit.

android 6 marshmallow 4

Andy by určitě získal dobré procento. / © ANDROIDPIT

Jak jsem řekl, tento robot posuzuje vaše selfie tím, že zohledňuje některé parametry. Pokud jde o muže, boty jsou pozitivněji hodnoceny skutečností, že na selfie můžete vidět kromě ramen i hlavu. Pokud jde o ženy, více si váží mírně sklonené hlavy, dlouhých vlasů a malého čela. Parametry společné pro obě pohlaví, které robot bere v úvahu, jsou následující: obličej pokrývá jednu třetinu obrázku, fotografie oříznutá z čela a procentuální saturace navíc. Robot také přidává určitou hodnotu filtrům a rámečkům, které na fotografii použijete.

Velmi cool, ale jak to funguje?

Když vezmete v úvahu všechny výše uvedené a vážně zvážíte jít do psychiatrické léčebny, abyste si udělali selfie, zatímco vás vezmete do svěrací kazajky (využijte výhody a zeptejte se, jestli existují kresby Hello Kitty nebo Doraemon), ať už chcete, aby robot rozhodl, že vaše selfie jsou dobré nebo špatné. Nebojte se, nemusíte stahovat žádné aplikace ani dělat něco divného.

První věcí, kterou byste měli udělat, je nahrát selfie na stránku hostování obrázků, jako je imageshack nebo tinypic, abychom zmínili nejznámější. Je důležité to udělat tímto způsobem a v několika řádcích uvidíte proč.

Další věc, kterou byste měli udělat, je přejít na Twitter poté, co získáte adresu obrázku, kdekoli ve tweetu uveďte @ deepselfie a vložte odkaz na obrázek. Pokud chcete, můžete napsat cokoli, ale budete to muset napsat v angličtině. Pokusil jsem se umístit fotografii přímo, ale robot mi nevěnoval žádnou pozornost, takže musíte obrázek hostit na takovém webu, který jsem zmínil v předchozím odstavci.

Pokud jste to udělali správně, dostanete od robota odpověď maximálně do minuty, dá vám celé procento a řekne vám, jestli je vaše selfie v pořádku. V mém případě jsem dostal mnohem vyšší rychlost, než jsem očekával, a to i bez splnění parametrů, které zohledňoval, samozřejmě jsem použil přední fotoaparát mé Xperia Z2 místo přední kamery. Pokud máte odvahu a nebojíte se, co si robot o vašich selfie myslí, můžete to přeskočit a vyzkoušet.

Jste závislí na selfie? Kolik procent vám dal robot? Ukažte, co nyní můžete dělat!