Jak změníte své uživatelské jméno na Instagramu?

v Instagram můžeš Změnit uživatelské jméno Při návštěvě vašeho profilu můžete ostatní smazat a zobrazit jejich jméno, příjmení a další osobní údaje, ale tento vlastní parametr musí vždy obsahovat nějaký typ textu.

Kromě toho nabízí řadu omezení své uživatelské jméno nemůžete měnit každý denByla by to docela nelogická věc. Pokud neprovádíte změny poprvé, můžete vložit nový nebo dokonce ten, který jste používali dříve.

Můžete to udělat, pokud ne všichni lidé registrovaní pod tímto jménem od doby, kdy jste změnili jejich jméno. Stejně tak, pokud se nyní změníte na změnu budete muset počkat ještě 14 dní, a tak dále pokaždé, když chcete vložit nový.

Stejně jako u jiných sociálních sítí, jako je TikTok, je úprava tohoto parametru z vašeho mobilního telefonu nebo iPhonu Android velmi jednoduchá, protože tuto možnost zjednodušuje. Pokud jde o Instagram, musíte postupovat podle těchto jednoduchých kroků:

  1. Zadejte Instagram a klikněte na ikonu svého profilu na spodní liště.
  2. Nyní zadejte „Upravit profil“.
  1. Konečně, Klikněte na „uživatelské jméno“ a psát, co chcete, nemělo by to být nikomu přiděleno na Instagramu, protože jinak nemůžete. Pečlivě zvažte nový název, protože vás bude doprovázet dalších 14 dní, dokud jej znovu nezměníte.

Obrázek - Jak změníte své uživatelské jméno na Instagramu?

Otázkou nyní je, že byste měli pravidelně měňte své uživatelské jméno, odpověď by byla ne, protože jinak by vás vždy hledali pro vaši novou přezdívku a nedoporučuje se to, zvláště pokud máte velký počet sledujících.

V každém případě, pokud se vám nelíbí ten stávající, změňte to plynule, ale k této možnosti se už neuchylujte protože si vaši sledující budou muset znovu zapamatovat vaše nové jméno, něco, co se stane pokaždé, když se rozhodnete jej změnit.

Jak číst „neviditelné“ zprávy na Instagramu?