Když třesete mobilním telefonem na Facebooku, je to vaše volba "Stěžujte si na problém"?

Facebook, Je to jedna ze sociálních sítí, kde se šíří více „falešných zpráv“ nebo falešných zpráv, jako je WhatsApp, takže jste možná našli něco, co souvisí s Facebookem a zatřeste telefonem schopnost najít skryté funkce, jako je nahlásit problém.

Ukázalo se, že tato pověst byla pravdivá nejen pro Facebook, ale také pro Rozšiřte se na další sociální sítě, jako je WhatsApp.

Při této příležitosti vyzkoušíme, zda existuje možnost hlásit chyby v aplikaci Facebook, která otřásá naším mobilním telefonem. nemusíme hledat tu možnost nastavení … A je to jednoduchý proces.

Obrázky jako tento se staly virálními v sítích, a proto uživatelé internetu o této funkci pochybují:

Nejprve musíme mít na paměti, že Facebook nám dal možnost: povolit toto otřesy a hlásit chyby najdeme v sociální síti.

Pokud jsme již vyzkoušeli otřesení mobilního telefonu a nevyskakovalo vyskakovací okno s několika možnostmi souvisejícími s hlášením chyb, měli bychom postupovat podle těchto kroků:

  1. Vstoupíme do aplikace Facebook a klikneme tři pruhy umístěný vpravo.

Obrázek - Když třesete mobilním telefonem na Facebooku

  1. Půjdeme do sekce „Servisní podpora“.
  1. Povolíme možnost „potřást telefonem ohlásit problém“, abychom mohli při nahlášení nějakého typu chyby v aplikaci rychle nahlásit.
  1. Nyní, když otřásáme telefonem, objeví se různé možnosti podrobně popisující nalezenou poruchu:

Je třeba poznamenat, že v některých případech je tato možnost již aktivní, ale při otřesu telefonu se neobjeví možnost, která by způsobila poruchu.

Jak vidíme, jedná se o jednoduchý, ale užitečný proces, protože pokud dojde k chybě v různých zobrazených částech, můžete rychle nahlásit chybu zatřesením našeho mobilního telefonu, tak Facebook Můžete na to počítat v budoucích aktualizacích.

Facebook Seznamka je obrázek: Alternativní služba seznamek přichází na troud

Co takhle podivný způsob hlášení problému zatřesením telefonem? Znali jste tuto možnost?