Kolik stojí COD Mobile Euro Battle Pass, …

Kolik stojí COD Mobile Battle Pass v eurech

Váháte s nákupem COD Mobile Battle Pass? Přišli jste na správné místo, protože vám to dnes řekneme Kolik stojí COD Mobile Battle Pass v eurech. Stojí to za nákup, přináší to dobré odměny? To vše a další vám řekneme níže.

To byste už měli vědět COD Mobile Battle Pass má cenu v CP, měna hry. Abyste získali bitevní pas, musíte si koupit CP. Ale, Jaká je hodnota tohoto CP a kolik jich musíte koupit, abyste se dostali do bitvy? To vše bude záviset na několika věcech.

COD Mobile Battle Pass Cena v EUR

COD Mobile Battle Pass cena v eurech

Jednou z nejdůležitějších věcí je, když si kupujete COD Mobile Battle Pass, stejně jako Fortnite Pokud se rozhodnete dostávat CP jako odměnu za stejný průchod. To je opravdu dobrá věc, protože můžete ušetřit CP a ušetřit peníze na další bitevní pas.

Jedna z věcí, které dělají Poplatek za mobilní dobití COD Mobile Euro se liší to Který přechod zvolit? Jak víte, existují dva typy přechodů:

  • Premium Pass: přineste jako odměnu novou postavu.
  • Premium Extra Pass– Přináší dvě nové postavy, skin zbraně a tři nové zbraně, které se okamžitě odemknou. Kromě toho budete mít přístup k vynikajícím vojákům a o 25% více zkušeností.

Ale, Kolik stojí každá válka a kolik je to opravdu euro?

  • Premium Pass: 560 CP.
  • Premium Extra Pass: 1280 CP.

Jak správně zakoupit COD Mobile Battle Pass?

Jak správně zakoupím bitevní pas COD Mobile?

Premium Battle Pass

Jak vidíte na obrázku, za 600 CP (nejbližší částka k 560 CP) není nabídka, takže pokud si chcete koupit Premium Pass, Neměli byste utratit 10,99 EUR, které vidíte v obchodě! Protože pokud se podíváte pozorně, pokud si vezmete 80 CP + 80 CP + 400 CP vám poskytuje plnou hodnotu nákladů na Premium Pass 560 CP.

Tak, to bude celková hodnota 7,67 eur:

  • 80 CP: 1,09 EUR.
  • 80 CP: 1,09 EUR.
  • 400 HP: 5,49 EUR.

Pokud to uděláte tímto způsobem, ušetříte 3,32 EUR. Pokud jde o to, zda jste utratili 10,99 EUR za 800 HP nebo ne.

Battle Pass Premium Extra

Ale, Co když si chcete koupit Extra Premium Pass? Věci zde zůstanou stejné Nestrávte 27,99 EUR, které uvidíte v obchodě, na 2000 CP! Pokud budete dávat pozor, uvidíte Pokud si koupíte 80 CP + 400 CP + 800 CP, získáte plnou hodnotu Premium Extra Passu 1280 CP.

Tak, to je celkem 17,57 EUR:

  • 80 CP: 1,09 EUR.
  • 400 HP: 5,49 EUR.
  • 800 HP: 10,99 EUR.

Jak sám vidíš, Pokud nakoupíte, jak jsme řekli, ušetříte o něco více než 10 eurve srovnání s nákupem 2000 CP z obchodu.

Ušetřete HP na další bitevní pas

Pokud jste si zakoupili některý z bitevních průkazů, je to nejdůležitější věc, na kterou je třeba pamatovat, protože tyto průkazy vám jako odměnu poskytnou CP. Tak, Na konci sezóny budete mít značné množství HP Díky tomu si můžete zakoupit budoucí levnější bitevní lístek nebo dokonce jeden zdarma.

Doufáme, že jsme vyřešili následující otázku od Androidphoria: Kolik stojí COD Mobile Battle Pass v eurech? Jak vidíte, jde o to najít způsob, jak utratit méně peněz a ušetřit CP pro nadcházející válečný přechod. Pamatujte si to Neexistuje žádný jiný způsob, jak získat CP mimo hruNenechte se zmást výukami nebo videi z YouTube, která vám jinak zaručují CP.

Nejste si jisti, se kterým střelcem chcete hrát? Zde vám necháme podrobné srovnání mezi Call of Duty Mobile vs PUBG Mobile a Fortnite. Poté, co jste to viděli, určitě budete vědět, který z nich si vybrat.