MaskoTrivial, první zvířecí haraburdí pro iPad a iPhone

MaskoTrivial, první zvířecí haraburdí pro iPad a iPhone

MaskoTrivial: hra o otázkách a odpovědích o zvířatech

Pokud máte rádi zvířata a myslíte si, že o nich víte všechno, měli byste se otestovat proti ostatním milovníkům zvířat. MaskoTrivialje nová hra ve stylu trivia pro iPad a iPhone.

Jako každá dobrá hra tohoto žánru, MaskoTrivial je hra pro více hráčů, V něm se můžete postavit proti svým přátelům z Facebooku, proti náhodnému widgetu nebo hledat mezi uživateli, kteří si ve hře vytvořili účet.

Porovnání s Atriviate se nemůžeme vyhnout, protože všechny mechaniky hry nám to nevyhnutelně připomínají, ale s velkým rozdílem zde; všechny otázky jsou zaměřeny na různé druhy zvířat: psy, kočky, hlodavce, ptáky, ryby a plazy.

Design a rozhraní

Barvy rozhraní MaskoTrivial byly vybrány s velkým úspěchem. Je to velmi barevná aplikace, ale kombinace „pastelových“ tónů, díky nimž je atraktivní a vůbec ne těžký.

maska ​​rozhraní

Hlavní herní rozhraní zobrazuje hrací plochu s různými čtverci, uprostřed velké kostky a značkami v horních rozích, které jsou naším i naším soupeřem. Ve spodní části nám jedno tlačítko umožňuje vrátit se na stránku spuštěných her a druhé zobrazit statistiky probíhající hry nebo znovu načíst aktuální obrazovku.

V sekci hry je seznam her, které jsme spustili (Lze hrát více her současně, každou s jiným protivníkem). V tomto seznamu uvidíme výsledkovou tabulku i profilovou fotku osoby, kterou jsme proti každému z nich hráli.

kategorie-masotriviální

Těsně nad seznamem spuštěných her najdete tlačítko pro spuštění nové hry. Po stisknutí se zobrazí dostupné možnosti:

 • Hledejte konkurenty: V této sekci můžeme ve hře vyhledat soupeře podle uživatelského jména nebo si vybrat některého z našich konkurentů. seznam přátel.
 • Náhodný protivník: nepotřebuje moc vysvětlení. Pomocí této možnosti bude hra hledat mezi svými registrovanými uživateli a zahájí hru proti zcela náhodné osobě.
 • Hledat na Facebooku: Pokud použijeme tuto možnost, musíme povolit společnosti MaskoTrivial přístup k našim údajům z Facebooku. Jakmile se ocitnete uvnitř, bude hledat mezi našimi přáteli, kteří jsou registrovanými uživateli hry, a umožní nám je vyzvat.

Obtížnost hry

masotriviální otázky

Databáze MaskoTrivial má tisíce otázek a úrovně obtížnosti jsou nejrůznější. Samozřejmě, vnímání, které budeme mít, bude záviset na informacích, které máme o druhu zvířete. Setkali jsme se s velmi obtížnými otázkami:

 • Prérijní pes je hlodavec, který je snadno zaměnitelný …
 • Jakou roli hraje jazyk papouška?
 • Co dělají žáby při požití?
 • Odkud pochází cyklická zebra?

Znáte odpověď na některou z těchto otázek? Jistě to není snadné, ale nebudeme si muset zapisovat odpověď, protože se nám zobrazí několik možností a budeme si muset vybrat jen jednu z nich. V některých případech, tyto možnosti nám mohou dobře naznačit a umožnit nám to udělat správně, ačkoli nemáme tušení o odpovědi.

To nejlepší z Maska

 • Široká škála různých otázek.
 • Všechno, čeho se lze ve hře naučit.
 • Čekání mezi koly není dlouhé.
 • Tato hra si rychle najde soupeře.
 • Poutavé uživatelské rozhraní.

maska ​​potíží

Přemýšleli jsme o tom, co by se mohlo na MaskoTrivialu zlepšit

 • Možnost zvolit různé úrovně obtížnosti (děti milují zvířata a to by pro ně byla ideální hra, pokud by mohly usnadnit všechny otázky).
 • Možnost hrát bez vytvoření uživatelského účtu.

Stáhněte si MaskoTrivial pro iPhone, iPad a iPad Mini

Opravdu se nám líbila herní mechanika, stejně jako široká škála otázek v databázi, které budou s každým dalším dnem nadále narůstat. Věříme, že je to skvělá zábavná hra pro každého milovníka zvířat, který si chce otestovat své znalosti nebo se o nich dozvědět.