Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (9. září 2013)

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (28. října 2013)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Hry

Tento týden Užili jsme si spoustu zábavy při hraní s aplikací Monsters Mixer a při vytváření příšer. Také jsme si vzpomněli na staré časy s iFighter 2, který je velmi podobný klasickému 1941. S prvním pokračováním hry Runaway: The Dream of the Turtle jsme vyřešili záhady a připravili se na druhou epizodu. S Mad Skills BMX jsme také potili motorku a vyzkoušeli Zombie! Zombie! Zombie! HD se velmi doporučuje pro závislost, kterou vytváří.

best_ipad_apps_2

Aplikace

Tento týden jsme se učením anglosaského jazyka s uSpeak a jeho hrami začali vážně zabývat. Aktualizovali jsme také naše sociální sítě pomocí Flipboardu. Quickoffice je nyní zdarma a velmi praktický a funkční, zvláště pokud používáte účet na Disku Google. Užili jsme si spoustu zábavy s Disney Creativity Studio, které kreslí naše oblíbené Disney postavičky. Také jsme se naučili retušovat fotografie pomocí jiné aplikace Repix. Umožňuje filtrovat podle fragmentů na obrázku.

best_ipad_apps_1

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 28. října

Runaway: The Dream of the Turtle Episode 1

Při dobrodružném výletu na rajský ostrov Havaj se stalo neuvěřitelné tajemství. Náš letecký pár rozdělil letecké neštěstí a Brian bude muset hledat Ginu na obloze, na souši i na moři, aby překonal mnoho nebezpečí, hádanek a autentických hádanek. Vyřešte je všechny v co nejkratším čase a ušetřete čas, abyste získali lepší polovinu zpět.

iFighter 2: Pacific 1942

V této zábavné hře vytvoříte autentickou retro hru ze slavné hry „1941“, první hry s vertikálním stoupáním v letadle. Je to skutečná akční hra, kde musíte uniknout z nepřátelských letadel spoustou střel a pokusit se přežít. Hudba ve hře také není zbytečná, nemůžete ji minout!

Mixér příšer

V této zábavné aplikaci pro děti si můžete vytvořit vlastní malé zvíře a poté ho sdílet se svými přáteli. Můžete si vybrat tělo, paže, nohy, oči a dokonce i rány. Můžete ho také nakrmit a dát mu krabičku s překvapením, abyste zjistili, jak interaguje s vaší malou chrobáčkou. Vyfoťte se s ním a bavte se jako trpaslík! Pokud potřebujete více položek, můžete si je zakoupit ve vlastním obchodě aplikace.

Zombie! Zombie! Zombie! HD

Jste jedním z mála lidí, kteří na světě zůstali, zombie vzali všechno a chtějí vás sníst. Můžete jim utéct? Hra je jednoduchá, musíte vložit co nejvíce zombie do trojúhelníku a obsah zemře. Budete to muset zavěsit, ale nebude vás to příliš stát a bude to velmi návykové.

Mad Skills BMX

Tato závodní cyklistická hra byla vytvořena v nejčistším kresleném stylu. 40 náročných tratí, kde můžete závodit na čtyřech různých úrovních obtížnosti: začátečník, středně pokročilý, odborník a profesionál. Fyzika hry je opravdu dobrá a můžete ji hrát velmi jednoduše díky dotykovému ovládání, které je velmi jednoduché pro jakýkoli typ uživatele.

Quickoffice

I když jsme čekali na verzi Office pro iPad od gigantického Microsoftu, je tato bezplatná verze Google skvělou volbou pro práci z vašeho tabletu. Pokud jste také aktivovali svůj účet Disku Google, můžete automaticky otevírat soubory, textové soubory, tabulky a prezentace. Dejte šanci!

Učte se anglicky uSpeak

Určitě vás někdy napadlo učit se anglicky, ale nechali jsme to zaparkované, protože máme méně užitečného času. Tato aplikace zaměřuje veškeré úsilí na učení na svou zábavnou metodu. Hrajte a učte se a získejte vyšší slovní zásobu díky sekci, kde aplikace obsahuje různá témata, Humanity, Fun, Sports a mnoho dalšího.

Flipboard

Pokud chcete sloučit své účty z různých sociálních sítí, měli byste vyzkoušet jednu z nejlepších dostupných aplikací. Vizuální design rozhraní je opravdu působivý a od poslední aktualizace vylepšili výkon aplikace, aby ji bylo možné používat s novými iPad Air a iPad Mini Retina. Můžete také přidat zpravodajské kanály, abyste byli vždy aktuální.

Disney Kreativní práce

Disney spustilo bezplatnou aplikaci v App Store, pomocí které můžeme snadno a jednoduše kreslit naše oblíbené Disney postavičky. Kromě toho se ti nejmenší doma mohou bavit třemi různými způsoby, například hrami na kreslení, návodem, jak se naučit kreslit nebo vytvářet příběhy v notebooku se zábavným pozadím.

Repix – inspirativní editor fotografií

Tato aplikace může vypadat jako jakýkoli editor fotografií, pomocí kterého můžeme filtrovat naše obrázky, ale ne, je to něco mnohem lepšího a propracovanějšího. S Repixem si můžete vybrat různé štětce a aplikovat efekt na velmi konkrétní část fotografie. Proměňte své obrázky ve skutečná umělecká díla!