Oceanhorn pro iPad a iPhone: Zelda pro iOS

Oceanhorn pro iPad a iPhone

Oceanhorn je RPG vyvinuté společnostmi Cornfox & Bros a FDG Entertainment, velmi podobné Nintendu Zelda. Je to dlouho očekávaný titul a konečně K dispozici v App Store.

Jak jsme již řekli, jedná se o hru na hrdiny. Styl podobný legendární Zeldě od Nintenda Budeme se muset posunout vpřed ve světě fantazie a vylepšit naši postavu, když projdeme úrovně.

Nyní k dispozici v App Store

Mluvíme o hře, která nějaké má 3D grafika tak výjimečné, že si dokážeme dokonale představit hraní na PSVita nebo Nintendo 3DS. Úroveň obtížnosti je dokonale přizpůsobena, abyste se nezasekli na žádné úrovni; ne moc snadné, ne moc těžké.

Oceanhorn-1

Tvůrci hry řekli toto:

“Jednoho dne, když se vzbudíš, najdeš dopis od svého otce, že je pryč … Jediné vodítko, které máš, je starý deník a tajemný náhrdelník.” Co se bude dít? Prozkoumejte ostrovy Uncharted Seas, svět plný nebezpečí, hádanek a tajemství. Čelte příšerám, naučte se používat magii a objevujte starodávné poklady, které vám v misi pomohou. Využijte všechny své schopnosti a dovednosti k odhalení tajemství starověkého království Arcadia a mořské příšery jménem Oceanhorn. Oceanhorn kombinuje poutavý příběh s ohromující 3D grafikou a vzrušující hratelností a poskytuje fascinující akční dobrodružství, na které nikdy nezapomenete. “

Oceanhorn-2

A tady jsou všechny funkce, které doprovázejí jeho popis v App Store:

  • Hudba legendárních Nobuo Uematsu a Kenji Ito.
  • Více než 10 hodin hraní po vzrušujícím příběhu.
  • Ovládněte umění meče a magie.
  • Hledejte starodávné předměty, které vám pomohou ve vašem úkolu.
  • Úspěchy herního centra.
  • Přesné dotykové ovládání.
  • Podpora ovladačů iOS 7.

Pamatuj si to Pro hladký provoz se doporučuje iPad 2 nebo vyšší a iPhone 4S nebo vyšší. I když to bude fungovat, neuvidíme plný výkon této skvělé hry v akci, pokud nebudeme mít jedno z nejnovějších procesorů založených na procesoru A7, které poběží až 60 fps.

Všechny recenze, které hra obdržela, ji kategorizují jako jednu z nejlepších v App Store, nepostradatelné v naší kolekci. Zkusili jste to?

předchozí článekZlevněné a ZDARMA hry a aplikace pro iPhone (22. listopadu)Další článekApple může hodnotit nákup PrimeSense (vývojáři technologie Kinect)

Miluji technologie, kino, videohry, auta a vše, co souvisí s formulí 1. Čas od času píšu o technologiích a domácím kině na svém osobním blogu: tucasauncine.com