Tipy a triky, jak získat více bodů v návykové hře 2048

Několik tipů a triků pro dosažení vysokého skóre v roce 2048

Možná jste o této hře neslyšeli, ale pravda je Stále více v žebříčku nejstahovanějších aplikací v App Store. Jedná se o strategickou hru, kde musíte kombinovat kameny s čísly, abyste je nasbírali co nejvíce.

Cílem je objednat je tak Přibližte se co nejvíce k hodnotě 2048 bodůje maximální částka, které lze dosáhnout. Hra končí, když na desce vlevo již nejsou žádné možné tahy a všechny jsou plné čísel.

Musíte velmi pečlivě přemýšlet o tom, jaké budou vaše činy. dosáhnout co nejvíce bodůAbyste toho dosáhli, musíte vypracovat plán a strategii. Abychom vám pomohli, zde je několik tipů a triků k dosažení roku 2048.

tipy-triky-2048-1

1. Jak se pohybovat na desce

Tato hra má pouze čtyři pohyby: nahoru, dolů, doprava a doleva. Budete je muset kombinovat, abyste přidali body a dosáhli nejvyšší možné úrovně.

Dlaždice, které lze spojit, to udělají a Měli byste si pečlivě promyslet, než se pohnete, aby vyšlo to, na co myslíte.

tipy-triky-2048-2

2. Nebuďte posedlí nejvyšším počtem žetonů

Kombinace čipů s největším počtem je téměř nevyhnutelná. Ale Zaměřit se na ně by mohla být chyba protože budeme schopni dokončit kombinace s menším počtem tahů.

Doporučuje se jít hledat 1. v menších bodech a pak jděte na velké společnosti.

tipy-triky-2048-3

3. Seskupte dlaždice v rozích

Umístěte kameny do rohů desky tahat nové dlaždice na hrací pole. Tímto způsobem vzniknou nové kombinace a bude možné získat více bodů.

Rohová strategie, získejte více bodů.

tipy-triky-2048-4

4. Než se odstěhujete, dobře si to rozmyslete

V této hře musí být provedeny pohyby Přemýšlíme o budoucnosti, kterou si budeme muset uvědomit. Vyrobení špatného může vést až na konec hry.

Nejprve si tedy musíte tabuli dobře prostudovat a nastavit dobrou akční strategii aby hra nebyla ukončena příliš rychle.

tipy-triky-2048-5

5. Chybný pohyb lze opravit

Hru, jakmile jsou na desce mezery, četné kombinace s dlaždicemi.

Pokud tedy náš krok nebyl úplně úspěšný, budeme mít štěstí. opravte naši chybu novými možnostmi, které se nám zobrazí.

tipy-triky-2048-6

6. Vyberte dlaždice, které lze kombinovat

Tady je plán: ponechejte prázdná místa pro nové karty a nové možnosti. K tomu budeme muset spojit dlaždice.

Nejprve ideální Kombinujte ty jednodušší a ty na první pohled. Tímto způsobem bude k dispozici více prostoru pro podrobnější strategie.

tipy-triky-2048-7

Znáte nějaké další tipy nebo triky?

Pokud jste si hru 2048 stáhli do svého iPhonu nebo iPadu a máte nějaké další tipy nebo triky, neváhejte ji promítnout do oblasti komentářů, každý, kdo hraje, ji ocení.

Hledáte další tipy nebo triky pro hry pro iPad nebo iPhone? Přejděte do naší sekce s tipy na hry pro iPad a objevte další.