Mini-U Bathroom je zábavná dětská hra pro iPad, iPad Air a iPad Mini

Mini-U iPad, iPad Air a iPad Mini do koupelny

Mini-U koupelna Jedná se o vzdělávací hru skládající se z různých zábavných mini her. S aplikací se děti budou skvěle bavit a zároveň naučit se různé věci osobní hygieny a také o koupelně.

Aplikace má velmi krásné obrázky a speciálně navržen tak, aby potěšil děti. Obrázky, které nejsou příliš dětské, ale zábavné a příjemné. Děti je milují.

Mini-U The Bathroom, vzdělávací aplikace plná mini her

Jakmile vstoupíme do koupelny Mini-U, najdeme hlavní nabídku. Dir-dir mírně atypické menuprotože nemá typická tlačítka pro výběr různých možností. Místo toho najdeme řadu koupelnových předmětů (vana, zrcadlo, pračka …), které budou hrdiny různých her.

Klepnutím na každou z těchto postav získáte přístup k jiné mini hře, takže jejich dotekem zahájíte zábavu.

Různé mini hry, které tvoří mini-u The Bathroom je následující:

mini-u-the-bath-02

Bubliny praskly: Pro přístup k této hře se budeme muset dotknout formy na mýdlo. Jakmile se dostaneme dovnitř, hodí na nás spoustu balónků různých barev a budeme muset prasknout všechny balónky barvy, kterou specifikuje.

mini-u-koupelna-03

Bathtup hokej: K této mini hře můžeme přistupovat dotykem vany. Uvnitř budeme muset použít mýdlo, abychom zabránili tomu, aby špína ze stropu padala do vany naplněné vodou.

mini-u-koupelna-04

Zrcadlová malba: Do této minihry vstoupíme dotykem zrcadla a budeme muset prstem sledovat siluetu viditelnou na skle, abychom odhalili tvar, který skrývá uvnitř. Typická zábava spojování bodů přenesená do hry pro děti, budou ji milovat.

mini-u-koupelna-05

Kouzelná podložkaPro přístup k ní budeme muset kliknout na pračku. Jakmile jste uvnitř, uvidíme bublinu na pravé straně obrazovky, která ukazuje, co potřebujeme, abychom se dostali dovnitř. Uvidíme oblečení na levé straně pračky a můžeme ho přetáhnout prstem a vložit, abychom mohli začít prát.

mini-u-koupel-06

Zubní úkol: S touto mini hrou se děti naučí, jak je důležité si čistit zuby, protože budou muset čistit velmi špinavé zuby pomocí zubního kartáčku a zubní nitě. Abychom měli přístup ke hře, budeme se muset dotýkat sklenice zubní protézou.

mini-u-koupel-07

Úklid: Klepnutím na toaletní kartáče získáte přístup k této mini hře. Budete muset jít k východu, vyhnout se mydlové formě uvnitř a také toaleta vás vysaje. Výzva.

Co se nám na Mini-U The Bathroom nejvíce líbilo?

  • Grafika je jednoduchá, zábavná a přátelská k dětem.
  • Není třeba číst, abyste hrám porozuměli, ukáže nám animaci vysvětlující, co dělat při přístupu ke každé mini hře.
  • Hudba a zvukové efekty dokonale doplňují minihry.

Naše nejméně oblíbená věc o Mini-U The Bathroom

  • Chybí nám další minihry, nebo jsou různé úrovně.

Stáhněte si Mini-U The Bathroom pro iPad, iPad Air a iPad Mini

Jste připraveni na zábavu se svými dětmi nebo neteřemi v koupelně Mini-U? Hraní vás neomrzí.