Top 10 tipů a triků, jak získat více bodů za hit Smash

10 tipů a triků pro Smash Hit, které vám pomohou dosáhnout vyššího skóre

Jedna z her, která si v současné době získává více sledujících Výstřelje hra, ve které musíme pomocí strategie překonat a rozbít sklo a další překážky. Čas běží proti vám, ale my vám ho dáme nejlepší možné tipy a triky k získání dobrého skóre.

V App Storu se čas od času objeví hry, které snížily naši produktivitu na bezprecedentní úroveň. Angry Birds, Flappy Bird, Tiny Wings, Pou a tak dále je velmi dlouhý seznam návykových her, které se téměř vždy ponoříme do úst a nyní je třeba přidat Smash Hit.

Jak vám obvykle říkáme Neexistuje žádný trik, který z vás udělá nejlépe hodnoceného hráče v herním centruDíky své dovednosti, našim radám a trochě štěstí však můžete získat docela slušná čísla.

Krystaly jsou vaší nejvyšší prioritou

Pokud vám ve hře Smash Hit dojde koule nebo čas, hra skončila a krystaly jsou nejlepším způsobem, jak tyto koule získat. Pokud rozbijete krystal správně, získáte tři koule a pokud je rozbijete 10 režim s více míčky se dvěma míčky.

Smash-Hit-1

Dalším objektem, který je třeba zvážit, jsou krystaly, které vypadají jako pyramidy a místo 3 vám dají 5 koulí.

Využijte obě zbraně co nejlépe

Pokud získáte oba míčky, můžete zničit vše, co vám přijde do cesty. Za normálních okolností může míč rozbít jakýkoli krystal, ale ve hře jsou velmi velké bloky, které mohou způsobit ztrátu nejlepší možnosti, kterou máte, neztratit ani jeden míč. Uložte je, jak jen můžete, a budou vám velmi nápomocné.

Smash-Hit-4

Uložte si své nekonečné prohlídky, dokud to opravdu nepotřebujete

Stejně jako režim více hovorů jsou nekonečná kola velmi účinná. S těmito se vaše body mohou radikálně změnit, takže pokud uvidíte, že míčky došly, použijte je, ale udělejte to moudře, nepoužívejte je pokaždé, když je minete.

Utáhněte lana

Občas můžete vidět visící krystaly z řetězců. Nejlepší je, že stříháte struny, což vám umožní ukládat kuličky, protože nenarazíte na krystaly. Tímto způsobem použijete pouze jednu kouli k překonání nebezpečí.

Smash-Hit-2

Buďte opatrní na čas

Je to pravděpodobně nej variabilnější tip a nejlepší pro všechny hráče. Načasování je všechno, pokud nedělá pohyby ve správný čas, neběží. Když budete čelit větrníku, nastane zásadní okamžik, kdy můžete aktivovat režim více hovorů, abyste se ho zbavili.

Pokračujte v posouvání objektů

Některé objekty nejsou v klidu, ale jsou v pohybu. Ty vám nikdy nestojí v cestě, takže je hloupé utrácet míčky jejich ničením, prostě je přeskočte, než se zhroutí, a ušetříte si tak míč, který budete možná potřebovat později.

Smash-Hit-5

Upravte snímky

Možná bychom tuto radu mohli říci v bodě 5, ale nejlepší rada je střílet ve správný čas. Blízký výstřel by mohl stačit ke zničení některých velmi velkých předmětů, ale pro to musíte hrát svou hru na kartě.

Vylepšete své hodnocení na kontrolních bodech

Smash-Hit-7

Pokud jste se na posledním kroku z kontrolního bodu špatně bavili, vraťte se. Budete mít stejné míčky jako dříve, což je v pořádku, pokud to bylo velmi dobré, ale pokud je vás málo, bude vaše hra pekelná. Pokuste se projít kontrolními body s co největším počtem míčků pro případ, že byste se potřebovali vrátit.

Úrovně můžete kdykoli resetovat

Jak jsme řekli v předchozím bodě, pokud zjistíte, že na jedné úrovni jedete velmi špatně, můžete začít znovu od posledního kontrolního bodu, který jste zaznamenali, a začít znovu, možná tak, bude vám lépe podruhé.

Smash-Hit-6

Zamiřte z dálky

Někdy se doporučuje mířit z dálky. Když dojde k nahromadění krystalů, můžete začít střílet z dálky, sbírat další zbraně a projít překážkou, kterou byste jinak nemohli překonat. Ano, není to snadné a vyžaduje to určitou praxi, ale jakmile to uděláte, je to velmi dobré.

Smash-Hit-3

Jak vám vždy říkáme, stejně jako kolegové z iMore, Nejsou to jediné tipy nebo triky, jak v Smash Hit získat více bodůPokud tedy víte více nebo použijete něco, co vám vyhovuje, zanechte nám prosím komentář, abychom mohli všichni těžit z vaší i vaší rady.