Modern Combat 5: Blackout pro iPhone a iPad má datum vydání

Modern Combat 5: Blackout pro iPhone a iPad má datum vydání

Modern Combat 5: Blackout vyjde 24. července

Je jen málo práce, než vyjde najevo jedna z nejočekávanějších her roku. Gameloft konečně potvrdil datum vydání Modern Combat 5: Blackout prostřednictvím svého účtu na Twitteru.

Uvedené spuštění Bude se konat ve čtvrtek 24. července. Hra ze slavné ságy Gameloft je jen dva týdny od App Store. Bude kompatibilní s iPhone a iPadem od 5,99 EUR a tentokrát v aplikaci nedojde k žádným integrovaným nákupům.

Od oznámení vývoje MC5 uplynul rok a očekávání uživatelů je obrovské. Stane se Modern Combat 5 bestsellerem v App Store?

Zasněná grafika a vylepšená hratelnost

Na iPadizate jsme měli to štěstí, že jsme byli svědky rozsáhlé hry Modern Combat 5: Blackout streamováním na Twitch, díky vývojářům Gameloftu. V tomto incidentu již byla odhalena některá tajemství obklopující MC5.Například zmizení tlačítka sprintu, které povede k automatické akceleraci z virtuálního joysticku, nebo účinek ovládání střely velkého odstřelovače.

Novinky v moderním boji proti 5-3

Byly přidány nové zbraně, doplňky a granáty. MC5 bude mít vrtulníky, čluny a auta, odkud budete muset střílet na své nepřátele. K dispozici budou také působivé filmové animace. Je to velmi dobrá hra s lepší grafikou, více výbuchy a dynamičtějšími prvky.

Většina efektů byla vylepšena a hra nyní bude mít kontrolu nad kulkami, kouřovými granáty, nepřátelskými drony a spojenci … Skutečný zázrak!

Také velmi zajímavý detail pro milovníky Modern War v režimu scénáře Znaky MC4 se znovu objeví. Gameloft ještě neprozradil, o jakou postavu jde, ale samozřejmě se to brzy, velmi brzy dozvíte …

modern-war-5-stmívání-ipad-iphone-android-2

Mise pro jednoho hráče byly zkráceny, aby byly méně únavné. jednoduchý a zábavný příběh.

Příběh se zaměří na různá města po celém světě, jako jsou Benátky a Tokio. Hlavní postava této skvělé hry pro iPad a iPhone se bude jmenovat Pheonix a bude muset bojovat ve speciálních operacích proti mezinárodní teroristické organizaci.

modern-war-ipad-3

Režim pro více hráčů také přijde plný novinek

Další skvělou vlastností hry Modern Combat 5 je synchronizace režimu pro více hráčů a režimu kampaně prostřednictvím jednotného systému postupu. Nový formát hry, který uživateli usnadní odemknutí zbraní a jejich použití v obou režimech.

modern-war-ipad-1

Také přidáno nové postavy a třídy vojáků. Každý z nich bude mít různé schopnosti a statistiky. Mezi různými vojáky najdeme útoky, ostřelovače, průzkumníky a „těžké“ vojáky.

Pokud jde o režim pro více hráčů, Nabídka globálního chatu a týmového chatu. Můžete také posílat zprávy ostatním uživatelům, aby si je mohli přečíst, až se připojí ke hře. V zásadě bude mít MC5 hlasový chat, ale s největší pravděpodobností bude přidán v budoucích aktualizacích.

modern-war-ipad-2

Jsme si jisti, že hra bude mít skutečný úspěch a fanoušci epického očekávání budou stát za to. Gameloft, vaše hra technologicky nejpokročilejší FPS hra pokud jde o mobilní platformy.

Modern Combat 5: Blackout Official Trailer

Při čekání na nové podrobnosti a nejnovější verzi této působivé hry Oficiální trailer video představené Gameloftem na E3. Samozřejmě neexistuje žádný odpad. Nenechte si ujít!

Stáhněte si Modern Combat 4 pro iPhone a iPad

Pokud jste jedním z mála lidí, kteří ještě neznají MC hry, můžete si otevřít ústa stažením Modern Combat 4 z níže uvedeného pole pro stahování:

Sdílejte tuto novinku se svými přáteli na hlavních sociálních sítích pomocí tlačítek, která se zobrazují v horní části tohoto příspěvku. Děkuji mnohokrát!