Výběr nejlepších slovních her pro iPad, iPad Air a Mini

Nejlepší slovní hry pro iPad, iPad Air a Mini

V App Storu jsou miliony zábavných her rozložených do mnoha kategorií. Dnes se zaměříme na jednu velmi speciální kategorie: slovní hry. Ty zábavné deskové hry, které máme rádi a bavíme se, zatímco nás učíme nová slova.

Dnes Připravili jsme výběr nejlepších slovních her v App Store. Křížovky, drobnosti a slovní hry, které vám umožní vychutnat si přeskupování písmen a hledání slov v křížovkách. Jsi připraven? Začali jsme!

Nejlepší výběr slovních her pro iPad, iPad Air a iPad Mini

Potlesk

Jedna z nejlepších a nejznámějších her ve Španělsku. Apalabrados byla hra roku a odhalení hry v App Store v roce 2012. Uplynuly dva roky, ale Apalabrados je stále nainstalován na většině dnešních zařízení iOS. Hrajte více hráčů proti ostatním hráčům z celého světa nebo vytvářejte slova proti svým přátelům z Facebooku a získejte co nejvyšší skóre. To je zábava!

Ruzzle dobrodružství

Ruzzle Adventure je hra s mnoha úrovněmi, která vám nabízí výběr her. Výzvy, které musíte splnit, vytvářením slov s písmeny, která se vás dotýkají na každé desce. Je to opravdu návykové a je zde mnoho úrovní. Tato hra navíc nabízí různé power-upy, které se časem hromadí, stejně jako životy.

Word War 2

Hra velmi podobná Appalabrados, ale s mnoha dalšími možnostmi. War of Words 2 nám nabízí autentickou bitvu pro více hráčů Mezi písmeny se střídají bomby, štíty, jedy a další překážky a posilovače. Umožňuje až 4 hráčům hrát na stejné desce a je velmi vzrušující alternativou k dalšímu učení … Epická kultura!

Letris 3

Máte rádi Tetris? Pak si zamilujete Letris, zábavnou a návykovou hru, kterou si budete muset zahrát. vytvářejte slova tak, jak se písmena objevují na tabuli a pokuste se dokončit co nejvíce slov, abyste udrželi obrazovku čistou co nejdéle. Má tahový režim pro více hráčů!

7 malých slov

7 Little Words je skvělá hra, kterou musíte udělat Vyřešte slovní hádanky se 7 záhadnými slovy, 7 stopami a 20 sadami písmen. Tajemná slova budete muset najít kombinací písmen skupin a následováním vodítek.

Fotografie a slova

Objevte skrytá slova prostřednictvím vodítek ve formě vizuálních prvků, které vám hra poskytuje. To je spousta legrace a umožňuje vám připojit svůj Facebook účet ke hře pro případ, že by vám nějaké slovo odporovalo, a můžete jej zveřejnit na Facebooku, aby vám pomohli vaši přátelé. Je to velmi intuitivní a návykové!

Smíšený

V této hře zdarma budete muset vytvořit co nejvíce slov kombinování písmen na tabuli vodorovně, svisle nebo úhlopříčně. Tyto hry jsou tříkolové a každé kolo má dvě kola po dvou minutách, takže budete muset být velmi rychlí! Hráč s největším počtem bodů vyhrává.

Toto považujeme za nejlepší slovní hry pro iPad, iPad Air a iPad Mini. Je nám líto, ale nemůžeme je všechny přidat do tohoto seznamu, ale můžete doporučit zábavnější slovní hry z App Store. Jaké jsou vaše oblíbené slovní hry?