Staňte se Bohem pomocí hry Godus pro iPhone, iPad Air a iPad Mini

Hra Godus dorazí do App Store

Společnost 22cans zabývající se vývojem her, vedená herním designérem Peterem Molyneuxem, přinesla „posvátnou“ počítačovou hru Godus do App Store. Na rozdíl od verze pro PC Godus je zcela bezplatná hra a je kompatibilní se všemi modely iPhone a iPad. a vyžaduje instalaci iOS 7.

Ve hře Godus můžete doslova: ovládat celou civilizaci a její prostředí. Budete mít příležitost vytvářet přírodní prvky, jako jsou řeky, země, stromy, déšť … a další. Můžete použít své božské síly k obohacení lidí nebo k jejich páchání zla.

Godus se snadno pracuje, prsty se dotkněte obrazovky zařízení iOS a vyřezávat, vyřezávat a vyřezávat každý centimetr země, udělejte to jedinečným a vytvořte říši podle svých představ.

godus-ipad-1

Jedna z nejzábavnějších věcí na Godovi je, Diktujte rozkazy každému člověku civilizace. Můžete je také sledovat živě, učit se a růst. Tato hra nabízí uživatelům velmi zajímavý zážitek, jak umožňuje podívejte se, jak se vyvinula civilizace Postupuje od primitivního věku a různých období lidstva. Pro navigaci v Godusově simulovaném světě budete muset stiskněte a táhněte dvěma prsty na obrazovce do požadovaného směru.

godus-ipad-2

Televizní seriál o Godovi karty, které vám poskytnou více funkcí vést svou civilizaci. Zvukový doprovod hry je prostě mimořádný a hra nabízí poměrně komplexní výukový program, který plně vysvětlí všechny vaše funkce jako Bůh. Jak jsme již řekli, na Godusu můžete dělejte zázraky a vytvářejte pohromy a zpustošení. Ty vybíráš. Na příkaz Goduse YOU nechte své následovníky postavit památky, vypustit řeky, lesy, zahrady, meteority nebo zahájit požáry!

godus-ipad-3

Objevte mnoho tajemství a prozkoumejte svět, abyste odhalili tajemství Goduse. Veďte své následovníky na cestách Hledání nových zemí ke kolonizaci a osídlení. 3D grafika je skvělá a budete moci při postupu v terénu vnímat fantastické vizuální vnímání a efekty zoomu. Vysoce doporučená a bezplatná hra!

Obohatíte lidskou civilizaci nebo způsobíte katastrofu a způsobíte zkázu?

Godus ve videu

Podívejte se na video trailer hry:

Stáhněte si Godus pro iPhone, iPad Air a iPad Mini

Nabízíme vám bezplatné stažení hry Godus. Zkuste to, budete to milovat!

Sdílejte tuto novinku se svými přáteli na hlavních sociálních sítích a vyjádřete svůj názor na hru v komentářích. Děkuji mnohokrát!