Modern Combat Versus již brzy

Proti Modern Warfare

Hry v systému Android velmi rychle vylepšily svoji kvalitu. Vidíme, že právě teď existují hry s konzolovou grafikou. Ne všechny telefony se systémem Android jej mohou přehrávat, protože jsou navrženy pouze pro ty nejvýkonnější. Přesto je překvapivé vidět, jak společnosti zvládly některé dodávky. Jedním z nejznámějších, které si můžeme zdarma stáhnout, je Modern Combat. Tato hra má několik splátek na Google Play a Modern Combat Versus bude k dispozici velmi brzy.


15 dokonalých tapet ve vysokém rozlišení pro váš smartphone


Doposud jsme mohli vidět válečné hry, ve kterých jsme museli nepřátele dohnat. Složité, ale efektivní ovládání a skutečně neuvěřitelné scény přehrávané na našich smartphonech. Modern Combat Versus nebude přesně tím. Od té doby, co společnost chtěla tuto novou splátku změnit.

O Modern Combat Versus existuje mnoho pochybností

Tento Modern Combat Versus existuje už několik měsíců. Nyní můžeme vidět velmi zajímavý trailer oficiálně vydaný. Neuvidíme moc akce, ale budeme znát historii hry. Můžeme také vidět některé nové postavy, které můžeme ovládat jiným způsobem.

Zdá se, že Modern Combat Versus nebude jako jiné hry, ale budeme muset vytvořit tým 4 postav, abychom spolu bojovali. Tyto hry budou hrát více hráčů, takže si zahrajeme s lidmi z celého světa. Strategie se jeví jako klíčová, protože ve hře budeme mít několik rolí.

modern-war-vs-android-ios-windows-phone-1

Nevíme, do jaké míry to bude jediný herní režim, ani zda nebudeme mít další splátku Modern Combat, kterou můžeme hrát jako každý jiný. Z toho všeho můžeme vyjasnit jednu věc, a to jsou ty, které nejvíce vydělávají na tahových hrách, jako je Clash Royale. Pravděpodobně se zbavíme svého podezření, protože se očekává, že se na Google Play objeví příští týden.


Toto je Android v dubnu 2017