Sony Xperia 10 přichází ve formátu 21: 9 pro střední pásma. Toto je vaše cena

Vedle Sony Xperia 10 PlusSpolečnost Sony nedávno uvedla na trh model MWC se svým standardním modelem. Sony Xperia 10. Tento terminál je u modelu 10 Plus zaměřen na střední rozsah. Budeme vědět více podrobností o novém Xperia 10

Vlastnosti Sony Xperia 10

Vidět Vlastnosti Sony Xperia 10:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka zařízení Xperia 10, stejně jako obrazovka 10 Plus, je poměrně vysoká (podle společnosti „Ultimate Wide“), protože formát 21: 9. Tato obrazovka je bez zářezu a velmi úzkých bočních rámů a 6 palců úhlopříčka. Jeden v technických specifikacích Panel LCD s rozlišením Full HD +.

S ohledem na celkový design máme profil 8,4 milimetrů, polykarbonátový plášť a chráněný čelním sklem. Gorilla Glass 5. Nabídka barev je v černé, stříbrné, modré a růžové barvě. snímač otisků prstů na boku mobilního telefonu, mezi tlačítky hlasitosti a vypínačem.

Paměť, procesor a operační systém

Qualcomm Snapdragon 630 toto je motor nového terminálu. Tato čipset je osmijádrový se 4 jádry Cortex A-53 na frekvenci 2,2 GHz a čtyřmi jádry Cortex A-53 na frekvenci 1,8 GHz. Ve srovnání s SD 660) může čipová sada nabídnout vynikající výkon a přizpůsobit se zbytku hardwaru tohoto konkrétního mobilního telefonu. K čipsetu je připojena grafická karta Adreno 508. Paměť Sony Xperia 10máme pouze jednu verzi s 3 GB RAM a 64 GB ROM. Karta microSD však může toto úložiště rozšířit až na 512 GB. A konečně tento hardware doprovází moderní operační systém Android 9 Pie s přizpůsobením uživatelského rozhraní Xperia.

Buben

Baterie Sony Xperia 10 Ovlivňuje nás to, ne k lepšímu. Společnost se rozhodla toto omezit 2 870 mAhale ano technologie rychlého nabíjení. Je třeba poznamenat, že autonomie v mobilním telefonu závisí na mnoha faktorech a teoretická kapacita je pouze jedním z nich. Nabíjení probíhá přes USB typu C.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotografie, a Duální hlavní fotoaparát s 13 MP a 5 MP senzoryschopný efektu bokeh. Přední kamera má jedinečný senzor. 8 MP pro selfie.

Sony Xperia 10 má velmi vysokou obrazovku 21: 9Sony Xperia 10 má velmi vysokou obrazovku 21: 9

Připojení a zvuk

A v oblasti konektivity máme datový přenos na úrovni LTE Cat12 a aktualizované prvky, jako je Bluetooth 5.0, dvoupásmový wifi ac a port USB typu C. K dispozici je připojení NFC a snímač otisků prstů je k dispozici … na boku. A jako zvuk „Zvuk s vysokým rozlišením”(High Definition DSEE HX, LDAC a inteligentní zesilovač) zaručuje optimální zvuk.

Cena Sony Xperia 10

JE Cena Sony Xperia 10 Bude to 349 eur. Vlastní cena SonyI když víme, že většina dobře umístěných asijských značek nabízí lepší poměr ceny k daru.

Výsledky a názory na Sony Xperia 10

Sony Xperia 10 Jedná se o nový mobilní design střední třídy, který zavádí formát 21,9 delší než normální (až 19,5: 9). Zbytek jeho specifikací je na dobré úrovni, ale rozhodl se ponechat střednědobý až střednědobý hardware (s odkazem na SD 630 a 3 GB RAM). Není pochyb o tom, že mezi fanoušky slavné značky nebude žádný nedostatek uživatelů.

Oficiální stránka Sony ve Španělsku