Mohou přijít boje mezi hráči

Tvůrci Pokemon jít Jsou odhodláni znovu kontaktovat uživatele, kteří hru s rozšířenou realitou opustili jednoduše proto, že byla „zastaralá“. Pravda je taková Dnešní úroveň profilu se blíží trendům, které stanovily dva letní předchozí trendy. Je to do značné míry nárůst neustálých aktualizací, kterými videohra prochází. Před několika týdny jsme mluvili o šťastných Pokémonech, nyní může všechno ukázat budoucnost bitev mezi hráči. Říkáme vám to


Nová hra, která zasáhne Google Play Pokémon Quest pro Android


Pokémon GO bude aktualizován na konci roku 2018

Vypadá to zastarale, ale Pokémon GO dnes vytváří neuvěřitelné rekordy. Počet profilů se v průběhu měsíců zvyšoval a hře se daří na uživatelské úrovni. Niantic Nepřestávalo se snažit přidat úplně nový obsah a možnosti hry a je tu jeden jasný cíl: přilákat nové hráče a udržet dění ve hře. Samozřejmě už je dlouho žádat o něco nového: bitvy mezi hráči. Zřejmě byly vyslyšeny modlitby a podle nedávných úniků je Pokémon GO mezi hráči Konec roku 2018.

“Pracujeme na PVP modu, který se brzy objeví a jsme dychtiví vylepšit obchodní funkce.” Naším cílem je neustále vylepšovat stávající prvky hry a další věc, kterou chceme přidat, je režim hráč versus hráč, “vysvětluje. Anne Beuttenmüller, produktová marketingová manažerka ve společnosti Niantic EMEA. Nepochybně slibná prohlášení pro všechny fanoušky hry, která staví svůj úspěch na neustálých inovacích. Stejně tak to bylo schváleno společností Niantic. začlenění nových Pokémonů v průběhu měsíců.

Samozřejmě zatím žádná z těchto informací není zcela oficiální. Počáteční data zajišťují, že bitvy probíhají pouze mezi uživateli blízko sebe, aniž byste se museli neustále připojovat k jakékoli tělocvičně Pokémonů. Také se říká, že každý hráč může mít tým šesti Pokémonů, aby bojovali proti bitvě. Přesné datum, kdy bude tato nová aktualizace účinná, není známo, je jasné, že fanoušci Pokémon GO mohou být šťastní.


Mapy Google chtějí více her, jako je Pokémon Go a


Zdroj / GameRant