Společnosti Xiaomi a IKEA vytvořily 20-wattový bezdrátový nabíjecí stůl, možná nejlepší „příslušenství“ pro smartphone.

Bezdrátové nabíjení bude fungovat zejména na jeho povrchu, nikoli na stole. Inženýři společností Xiaomi a IKEA si mysleli, že by bylo hezké položit smartphone na stůl a začít jej automaticky bezdrátově nabíjet. stiskněte libovolnou klávesu.

Ve výsledku se obě značky rozhodly vytvořit takovou tabulku, která by umožňovala bezdrátové nabíjení kompatibilních smartphonů při maximálním výkonu 20 wattů.

Tabulka bezdrátového nabíjení Xiaomi a IKEATabulka bezdrátového nabíjení Xiaomi a IKEA

Společnosti Xiaomi a IKEA spojily své síly a vytvořily stůl s 20 wattovým bezdrátovým nabíjením

O novém produktu, který brzy uvidíme v super obchodech IKEA, je stále velmi málo informací, ale zdroje ukazují, že bezdrátové nabíjení v tomto případě bude fungovat na celém povrchu stolu a ne na konkrétním místě.

Xiaomi s oficiálním oznámením nijak nespěchá. Něco, co nás nepřekvapuje, protože si udělali čas a oznámili příchod svých skládacích smartphonů. Nyní nám je jasné, že dotyčná tabulka nemá žádné datum spuštění ani cenu. Osobně trávím spoustu času návštěvou IKEA, takže jakmile se dostaneme do obchodů, dáme vám vědět.

Kombinace této technologie s dalšími nápady, jako je například herní stůl vyvinutý společností Thermaltake Herní stůl Thermaltake LEVEL 20 RGB BattleStation možná brzy uvidíme plně bezdrátové stoly. Jaký by byl „mokrý“ sen mnoha lidí.

Na níže uvedeném odkazu najdete na ploše této tabulky mírně krátké video ukazující fungování bezdrátového nabíjení.

Zdroj: Weibo

Zdravím z hloubky bytů.