Motorola P50 oficiálně představena

Dnes jsme se mohli podílet na ukázce telefonu od společnosti Motorola, této propagační akci Motorola P50. Terminál, který zpočátku viděl světlo v Číně, podle jeho vlastností a vzhledu, je nová verze Motorola One Vision pro čínský trh.

Mezi těmito dvěma je však důležitý rozdíl: Motorola One Vision Přicházel s operačním systémem Android 9 Pie, Motorola P50 přichází s vlastním grafickým shellem ZUI společnosti. Obecně se mi tento druh rozhodnutí nelíbí, protože jsem plně profesionální android … ale chápeme, že na některých trzích je to nutné.

Motorola P50Motorola P50

Funkce a cena Motorola P50

Pokud jde o funkce Motorola P50, můžeme říci, že je k dispozici za 363 USD v konfiguraci, která zahrnuje 6 GB RAM a 128 GB flash paměti. Výměna se rovná přibližně 322 eur. Řekněme, že předobjednávky začnou 15. července a zařízení se začne prodávat 20. července tohoto roku.

Motorola P50 se dodává v polykarbonátovém těle s 6,3palcovou obrazovkou s rozlišením 2520 x 1080 pixelů a poměrem stran 21: 9.

Telefon je založen na jednočipovém systému Samsung Exynos 9609 s grafickým procesorem MP3 Mali-G72. Tento nový terminál Motorola má navíc duální fotoaparáty s obrazovými senzory 48 a 5 megapixelů a hlavní objektiv s clonou F / 1,7. Přední kamera má rozlišení 25 megapixelů.

Zařízení je vybaveno rychlonabíjecí baterií s kapacitou 3 500 mAh a 15 W.

Jak vidíte, jedná se o velmi zajímavé funkce … Budeme muset zjistit, zda je toto zařízení konečně vidět mimo čínský trh. I když jsme viděli, jak v Číně mnohokrát začínáme kupovat mobilní telefony, je velmi pravděpodobné, že si jeden z našich čtenářů jeden z nich koupí.

Zdroj: Weibo

Zdravím z hloubky bytů.