contador de visitas gratis Skip to content

Motorola P50 oficiálně představena

Dnes jsme se mohli podílet na ukázce telefonu od společnosti Motorola, této propagační akci Motorola P50. Terminál, který zpočátku viděl světlo v Číně, podle jeho vlastností a vzhledu, je nová verze Motorola One Vision pro čínský trh.

Mezi těmito dvěma je však důležitý rozdíl: Motorola One Vision Přicházel s operačním systémem Android 9 Pie, Motorola P50 přichází s vlastním grafickým shellem ZUI společnosti. Obecně se mi tento druh rozhodnutí nelíbí, protože jsem plně profesionální android … ale chápeme, že na některých trzích je to nutné.

Motorola P50Motorola P50

Funkce a cena Motorola P50

Pokud jde o funkce Motorola P50, můžeme říci, že je k dispozici za 363 USD v konfiguraci, která zahrnuje 6 GB RAM a 128 GB flash paměti. Výměna se rovná přibližně 322 eur. Řekněme, že předobjednávky začnou 15. července a zařízení se začne prodávat 20. července tohoto roku.

Motorola P50 se dodává v polykarbonátovém těle s 6,3palcovou obrazovkou s rozlišením 2520 x 1080 pixelů a poměrem stran 21: 9.

Telefon je založen na jednočipovém systému Samsung Exynos 9609 s grafickým procesorem MP3 Mali-G72. Tento nový terminál Motorola má navíc duální fotoaparáty s obrazovými senzory 48 a 5 megapixelů a hlavní objektiv s clonou F / 1,7. Přední kamera má rozlišení 25 megapixelů.

Zařízení je vybaveno rychlonabíjecí baterií s kapacitou 3 500 mAh a 15 W.

Jak vidíte, jedná se o velmi zajímavé funkce … Budeme muset zjistit, zda je toto zařízení konečně vidět mimo čínský trh. I když jsme viděli, jak v Číně mnohokrát začínáme kupovat mobilní telefony, je velmi pravděpodobné, že si jeden z našich čtenářů jeden z nich koupí.

Zdroj: Weibo

Zdravím z hloubky bytů.