contador de visitas gratis Skip to content

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (7. října 2013)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

V poslední době App Store nepřestává vydávat aplikace neustále a rozhodování o tom, kterou aplikaci stáhnout nebo jakou novou hru vyzkoušet, trvá nějakou dobu. Takže můžete získat představu o tom nejlepším, co jsme zkoušeli. iPadize Tento týden jsme vytvořili seznam aplikací a her pro nejlepší tablet.

Hry

Tento týden jsme si užili spoustu zábavy a smíchu s novým Picture Quizem, na který si určitě budete pamatovat staré časy. Nová výzva F1 vám umožní upustit od adrenalinu a cítit se jako skutečný pilot F1. XCOM byl tento týden aktualizován o nový režim pro více hráčů a nenechte si ujít nabídku, kterou jeho vývojáři udělali tak úžasnou. Duet Game vám umožní objevit nový způsob hraní a s Flying Benjamins HD budete pilotovat skutečný stíhací bombardér.

Aplikace

Cam 7 je aplikace, která nám ukazuje možnosti, které vaše kamera iPadu umožňuje. Inkpad tento týden nechal naši kreativitu plynout a my jsme měli aktuální informace o španělských novinách a také jsme porovnávali novinky, které chceme. Arturia iSEM změní váš iPad na syntezátor známý jako Oberheim z roku 1974. Připomíná vám také novou aktualizaci sociální sítě s 500 pixely videa.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 25. března

Test obrazu

Velmi návyková hra, kde musíte hádat, která slova nebo slova jsou skryta v obrázcích. Najdete všechny druhy veselých předmětů, jako jsou „Vyrostl jsem v 80. letech“ nebo „Televizní seriál“, kde musíte uhodnout postavy, objekty a všechny možné věci, které se na těchto obrázcích objevují. Odvažujete se vyzvat své přátele? A cizinec?

Výzva F1

Codemasters spustili novou výzvu F1 v App Store, kde můžete zažít veškeré vzrušení z Formule 1. Tato hra neobsahuje žádné oficiální licence, ovladače, týmy atd. Obsahuje. Hrajte rychlé závody a přelstěte své protivníky pomocí KERS moudře. Nový dotek kontroluje vaši nejlepší přítomnost!

Duetová hra

Duet je úplně jiná hra, která poskytuje synchronizaci pohybu obou lodí. Pokuste se projít 9 částmi normálního režimu a budete moci odemknout nový režim přežití, který ve vás přinese to nejhorší. Skvěle navržený soundtrack ke hře, který vytvořil Tim Shiel, vás uchvátí poprvé.

Flying Benjamins HD

Grafika této skvělé hry na vás udělá dojem. Skutečná ztráta kvality ve 3D kvalitě, kde budete mít možnost použít plně aktuální skutečné bojové letadlo. Ovládejte rakety, abyste sestřelili nepřítele, a pokuste se vyhnout tomu, co vám pošlou přes budovy, moře a cokoli, co si dokážete představit.

XCOM: Enemy Unknown

XCOM je bezpochyby jedna z nejlepších her v App Store. Tento týden dostal novou aktualizaci, která přidává asynchronní hry pro více hráčů, aby si je mohli všichni uživatelé užít. Postavte si svůj vlastní tým s mimozemskými a lidskými jednotkami a získejte nadřazenost XCOM.

Razítko

Vytvářejte krásné kresby s touto úžasnou aplikací speciálně navrženou pro iPad. Je vytvořen ve vektorovém režimu, aby byl kompatibilní s velkým množstvím možností, jako jsou kresby, obrázky, textové štítky a přidávání jakéhokoli typu obrysů. Vyberte si z více možností a vytvořte více vrstev, abyste mohli dělat, co chcete.

Španělské noviny

S touto praktickou aplikací spojíte nejčtenější španělský tisk, noviny a nejlepší časopisy v knihkupectví. Nezdá se vám to trochu nudné, když chcete porovnat příběh v různých médiích? Nyní to pro vás bude velmi snadné. Také si užijete četné přístupy k časopisům všeho druhu. Jak to?

500 pixelů

Sociální zobrazovací síť s rozlišením 500 pixelů tento týden aktualizovala svoji aplikaci pro iPad a je pravda, že na vašem oblíbeném tabletu Apple vypadá perfektně. Mezi nejpozitivnější možnosti, které z aplikace máte, patří schopnost zobrazit EXIF ​​data obrázků, takže se můžete vždy bavit a učit se.

Arturia iSEM

Díky této aplikaci můžete ze svého iPadu udělat originální syntetizátor z roku 1974, který je na vašem tabletu opravdu úžasný. Do módy ji zformovaly některé slavné kapely jako Oberheim, Depeche Mode nebo Supertramp. Užijte si produkci své vlastní hudby a dejte jí klasické efekty, které tento skvělý stroj nabízí.

Fotoaparát 7

Cam 7 vám umožňuje nakonfigurovat dobu zpoždění, kterou chcete použít, aby se vaše kamera iPadu spouštěla ​​automaticky. Na své fotografie můžete také vložit časové razítko, abyste si vždy pamatovali, kdy jste je pořídili. Kromě mnoha funkcí, které vám aplikace přináší, si můžete přečíst také QR kódy. Něco dalšího?