Naplňují Facebook komickými hrdiny, proč?

Všimli jste si, že tento týden je plný komiksových hrdinů? Má to svůj důvod a do této iniciativy se přihlašují tisíce uživatelů. Zvláště to Dětský týden rakoviny.

Uživatelé si tedy instalují obrázky hrdinů komiksů a dokonce i vaše profilová fotka. Kromě toho můžeme tento virus sdílet se svými přáteli šířící se publikací a zajistit jejich účast.

Zpráva, kterou obvykle vidíme, je následující: “Mám v plánu naplnit Facebook komiksovými hrdiny pro týden dětství s rakovinou.” Pokud mě máte rádi, přidělím vám postavu “. Tímto způsobem, pokud by nám přítel dal „lajk“, přiřadili bychom mu postavu a on by musel nahrát obrázek a změnit svou profilovou fotku.

Vizuální - Naplňují Facebook komiksovými hrdiny, proč?

Někteří uživatelé dokonce mají nasaďte svou tvář na hrdinu toto vzrostlo.

Mezi nejoblíbenější hrdiny, které jsme viděli Hulk, Captain America nebo Tor. V každém případě můžeme použít jakéhokoli klasického nebo moderního superhrdinu.

Zdá se, že celá tato iniciativa se koná u příležitosti oslav Týdne dětství proti rakovině. Také hashtag#Super hrdinové Facebook v zásadě reaguje na tuto iniciativu vyplývající z uživatelské komunity.

Vizuální - Naplňují Facebook komiksovými hrdiny, proč?

Na druhou stranu, móda, cvrlikáníProto na jejich profilových obrázcích najdeme také uživatele, kteří jsou hrdiny.

Nevíme, jestli to nakonec zůstane do týdne nebo se stane virálním po delší dobu.