Nejlepší 2v2 balíčky v Clash Royale

Muži Supercell nechali nás užívat si celé léto bojovat dva proti dvěma ať už hrajete s přáteli nebo s náhodnými lidmi z celého světa. Pokud jste jedním z prvních, kdo dostal výkon z cesty, vy Nejlepší balíčky 2v2 v Clash Royale.


Mít dva účty Clash Royale v mobilu


Během této sezóny jsme vám přinesli různé varianty této epizody, které máte tak rádi, například nejlepší balíček týdne nebo nejlepší balíčky založené na světovém žebříčku. Ale tentokrát je to trochu zvláštnější a je to tak Bitvy 2v2 v Clash Royale Byly jednou z revolucí, které měly největší dopad na hru od jejího uvedení na trh. Proto vám to dnes přinášíme Pár balíčků pro hraní 2v2 s některým z vašich přátel.

Dva nejlepší balíčky pro hraní 2 proti 2 v Clash Royale

Rychlá smyčková paluba Clash Royale

Za prvé, neustále nacházíme balíček hněvu. Miner – Balíček určený pro útočnou část v podobě velmi rychlého Poisonova cyklu. Bude také doprovázet Ice Spirit, Electric Mage, Hull, Skeletons, Ice Golem a Infernal Tower jako hlavní obrannou strukturu.

Myšlenka je jednoduchá, vytrvalá mrzutost s obranou založenou na miner / jedu a rozptýlení (Skeletons, Spirit of Ice a Ice Golem) nebo Hell Tower v případě útoku na tank. Dobrá věc na palubě je, že vám umožňuje chránit se téměř před čímkoli, i když jsou rychlé útoky, nebudete mít problémy díky Golemům, Duchu a Kostlivcům a v silném tlaku (Hound, Giant, Golem …) Díky jednoduché a rychlé rotaci paluby, milovaná Infernal Tower ‘ Naše výrobky budou vždy po ruce.

Rychlá smyčková paluba Clash Royale

Druhý člen Pár nejlepších balíčků proti 2 v Clash Royale Má trochu komplikovanější nápad. Ačkoli se jedná o rychlou jízdu na kole, myšlenka je zcela odlišná. Tentokrát Hlavním útokem na palubu jsou naši Montapuercos.a je zde kufr pro případ obrany území (Skeleton Army, Goblins Gang…) nebo Lightning, defenzivní se strukturami, aby se dostal na věž. Ve výjimečných situacích sběratelů provázíme také raketu nebo nahromadění na konkurenční věži. Konečně je obrana založena na Knightovi, Electric Wizardovi, Skeletonech a Minionech a vždy nám může pomoci z výše zmíněných kouzel.

Dva 2 na 2 paluby v Clash Royale Pokud jste fanouškem této hry a navzájem se skvěle doplňujete, toto léto vám udělá více než jedno potěšení.


Brawl Stars, nová hra od tvůrců Clash Royale