Nejlepší aplikace a hry pro Apple iPhone z týdne (19. května 2014)

Nejlepší hry a aplikace pro iPhone z App Store tento týden

V App Storu je k dispozici stále více aplikací a her a někdy je nemožné vybrat pro sebe to nejlepší. Takže nebudete mít tento problém. iPadize Sestavili jsme seznam toho, jaké aplikace a hry nás tento týden zaujaly, vyzkoušeli jste je všechny?

Jeden týden do konce a další týden jsme strávili užíváním bezpočtu aplikací. Začali jsme šetřit díky Mooverang a koupíme plně přizpůsobenou botu s těmi, které se nám podařilo zachránit. Všechny vaše barvy. Napadlo nás také naplánovat si dovolenou. Turismus JáveaJe město na pobřeží Středozemního moře, které nás fascinuje. Uvnitř těch nejmenších v domě byla velká malířská princezna Princezna kresba a barvy A samozřejmě se bavíme s tituly jako Sám ve tmě nebo Kvíz.

Nejlepší aplikace a hry pro iPhone, které jsme stáhli během týdne od 19. května 2014

Všechny vaše barvy

Už jste někdy přemýšleli o možnosti přizpůsobit si boty zcela podle svého vkusu? Možná se to neděje, protože to není něco, co se zdá dostupné všem, ale mýlíte se, je to možné a je to levnější, než si myslíte. S aplikací All Your Colors pro iPad a iPhone si můžete své snové tenisky přizpůsobit a nechat si je doručit domů. Je to snadné, rychlé a za velmi dostupnou cenu.

Mooverang

Mooverang je aplikace pro iPad a iPhone, která vám pomůže zkontrolovat vaše bankovní účty a karty. Aplikace je vyvinuta s podporou OCU (organizace spotřebitelů a uživatelů) a je snadno použitelná: připojuje se k online bankovnictví naší banky a sleduje všechny pohyby. Po registraci seskupuje výdaje a vizuálně nám ukazuje položky, které utratíme nejvíce. Jakmile budou identifikovány naše hlavní výdaje, měli bychom pouze přijmout opatření, abychom je co nejvíce snížili a začali šetřit.

Cestovní ruch Jávea Španělsko

Blíží se léto a mnozí z vás budou mít příležitost vzít si dovolenou a několik dní si odpočinout v nějaké části španělské geografie. Pobřeží Středozemního moře je během této doby jedním z nejnavštěvovanějších míst a Jávea / Xábia, jedno z měst s největším počtem turistů každý rok. Pokud hledáte cíl nebo jste se již rozhodli, že to bude Jávea, můžete si tuto aplikaci nainstalovat na svůj iPad nebo iPhone, kompletního turistického průvodce.

Průzkumník videa

Pomocí aplikace Video Explorer můžete zabít dva ptáky jedním kamenem. Na jedné straně můžete přehrávat jakékoli Flash video, které najdete na internetu, a také si stáhnout videa z téměř jakékoli webové stránky. Něco, co vypadá velmi komplikovaně, ale s touto aplikací to zvládnete velmi jednoduše.

Princezna kresba a barvy

Máte doma malé chlapce nebo děvčata? Pokud ano, měli byste si tuto aplikaci stáhnout do svého iPadu nebo iPhone. S ním budou ti nejmenší moci okouzlit svou představivost malováním ve volném režimu nebo vybarvováním 18 různých šablon princezny dostupných ve hře.

Kick-O

Bavte se mnohonásobným vystřelením branky a pokuste se vstřelit co nejvíce branek. Každá úroveň bude složitější než ta předchozí a to, co na první pohled vypadá jako hračka, se rychle stane výzvou v této fotbalové hře.

Zkouška

Od té doby, co jsme to objevili, jsme na tom úplně závislí. Je to hra s otázkami a odpověďmi, kde můžete soutěžit s lidmi z celého světa s otázkami na nejrůznější témata. Vytvořte si své uživatelské jméno, vyberte téma a nenechte soupeře převzít vás. Získáte body, o úroveň výš a odemknete různé milníky.

Sám ve tmě

Alone in the Dark, který byl poprvé vydán pro PC v roce 1992, se stal klasikou založenou na díle HP Lovecraft. Nyní přichází do App Store ve verzi přizpůsobené pro dotykové obrazovky iPad a iPhone. Zažijte toto skvělé dobrodružství na svých zařízeních Apple.

Které jste zkoušeli? Rádi bychom vás poznali, abyste rozšířili seznam a objevili nové aplikace a hry pro náš iPhone.