Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (22. července 2013)

V poslední době App Store nepřestává vydávat aplikace neustále a rozhodování o tom, kterou aplikaci stáhnout nebo jakou novou hru vyzkoušet, trvá nějakou dobu. Takže můžete získat představu o tom nejlepším, co jsme zkoušeli. iPadize Tento týden jsme vytvořili seznam aplikací a her pro nejlepší tablet.

Mnozí z vás si na pár dní určitě užívají svátky, které si zaslouží, a proto jsme chtěli shromáždit několik aplikací, které vám pomohou vyčistit mysl a užít si ji. Některé dobré hry, nejlepší videopřehrávač, jaký jsme mohli najít, dobrá aplikace pro „přehrávání“ hudby a také skvělá aplikace, která umožní vaší fantazii létat a odpočívat.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 22. července

Luxme – slavný

V této originální hře budete muset uhodnout jméno slavné osoby pouhým pohledem na její fotografii. Existují různé kategorie a každá úroveň bude trochu komplikovanější, ale můžete požádat své přátele o pomoc prostřednictvím sociálních sítí, aby zvládli všechny úrovně. Opravdu zábavná hra, která prověří všechny vaše znalosti o světě “celebrit”.

Djay 2

Populární aplikace byla kompletně přepracována a navržena. Tato nová verze aplikace promění váš iPad nebo iPad Mini na kompletní DJ systém. Je bezproblémově integrován do hudební knihovny tabletu. S Djay 2 můžete automaticky míchat hudbu, nahrávat vaše relace a mnoho dalšího. Ať už jste profesionál nebo amatér, měli byste vyzkoušet tuto úžasnou aplikaci.

Inteligentní alarm pro iPad: spánkové cykly a hluk

Tato aplikace sleduje vaše spánkové fáze během noci a může vás probudit v nejvhodnější chvíli; Když je vaše tělo opravdu připraveno se probudit. Inteligentní alarm také zaznamenává všechny zvuky během noci, takže můžete zjistit, zda chrápáte, máte dech v noci nebo cokoli jiného.

Kde je můj Mickey?

Je to zábavná hra, kde musíte překonávat stále složitější úrovně. Pomozte Mickeymu sbírat vodu na různých úrovních a dokončit příběh.

Le Vamp

Veďte a chráňte Le Vampa, který cestuje lesem, aniž by si byl vědom nebezpečí kolem sebe. Chraňte před průvanem, slunečním zářením a mnoha dalšími nebezpečími. Sbírejte peníze na nákup krevních psů a nakrmte zábavnou postavičku.

Gru. Despicable Me: Minion Rush

Převezměte kontrolu nad přisluhovači a soutěžte s ostatními hráči v zábavných výzvách a pokuste se udělat dojem na svého šéfa: Grua. Porazte všechny zloděje a staňte se Minionem roku.

Google mapy

Nakonec po dlouhém čekání Google vydal verzi svých map pro iPad. Nové Mapy Google obsahují všechny nové funkce služby a díky používání map Google z tabletu Apple jsou skutečným potěšením. Dokud se nativní mapy iOS nezlepší, je to nejlepší možná alternativa.

Spisovatel iA

Objevte nový způsob, jak popustit uzdu fantazii a psát bez rušení. iA Writer je textový procesor, který se zaměřuje na text a text, na kterém opravdu záleží. V jeho rozhraní nenajdete stovky tlačítek pro změnu písma nebo zkrášlení textu. iA Writer se zaměřuje na to, že nám umožňuje psát s co nejmenším rozptýlením.

VLC

Konečně, po několika letech se VLC znovu objevilo v App Store. Tato aplikace nemusí vyžadovat propagaci, protože se jedná o jeden z nejznámějších a nejpoužívanějších video přehrávačů na světě. Přehrajte téměř jakékoli video v nové verzi VLC zcela přepsané od nuly. Základní aplikace pro jakýkoli iPad, iPad Mini nebo iPhone.

ARTREE

Posaďte se za svůj iPad, dotkněte se obrazovky a relaxujte a sledujte, jak roste váš strom. Tato aplikace vám umožňuje „postavit“ virtuální strom, sledovat jeho růst a nakonec se vyvíjet, jako by to byla živá bytost. Je to velmi uvolňující, klidná a originální aplikace.

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!