Nejlepší letní hry pro iPad, iPad Air a Mini

Nejlepší letní hry!

Plánujete letos v létě na dlouhou cestu? Chcete si odpočinout u bazénu se svým iPadem? Nebo vás už nudí, když se metro dostalo do cíle? Nebojte se, nabízíme vám nejlepší řešení: Nejlepší hry pro iPad a iPhone letos v létě.

Letos v létě jsme sestavili výběr nejlepších her pro iPad s aktualizacemi, novinkami, verzemi a nabídkami. Budou ti chybět? Toto jsou NEJLEPŠÍ hry!

Jak se stalo zvykem, Zahrnuli jsme krátký popis každé hry spolu s videorecenzí takže vám neunikne jediný detail a samozřejmě tlačítko v každém poli pro stahování, abyste si jej mohli užít co nejdříve. Pokračujte v čtení a zjistěte, které jsou nejdůležitější hry tohoto léta.

The Amazing Spider-Man 2

Jsi horký? Nechte vítr hladit vaši tvář, jak létáte, a tlačte se svými pavučinami ve Big Apple City: New York. Tato hra má vynikající grafiku a Spiderova spousta nepřátel a útočné tahy dělají z The Amazing Spider-Man 2 skvělou hru pro toto léto.

Modern Combat 5: Blackout

Jedna z nejlepších her tohoto létaBez přílišného přemýšlení, Modern Combat 5. Gameloft, který byl vydán 24. tohoto měsíce, již App Store bere na mušku. Jeho grafika, skvělá hratelnost, herní zážitek a mnoho nových funkcí, které letos přináší, z něj dělají skvělou hru.

Minecraft PE

Není nic zábavnějšího než tohle Postavte si svůj vlastní úkryt a vyrobte si vlastní zbraně a vybavení Čelit všem nepřátelům a výzvám, které Minecraft nabízí. Jen před pár dny vydali vývojáři této slavné hry skvělou aktualizaci s vylepšeními a novinkami, které si toto léto nemůžete nechat ujít.

Oceanhorn

Jaký lepší způsob, jak strávit léto, než se plavit mezi tropickými ostrovy? S Oceanhornem zažijete jedinečná dobrodružství a vydáte se na výpravnou cestu pátrání po zmizelém otci hrdiny. V Oceanhornu budete moci bojovat proti nepřátelům, objevovat skryté poklady a mnoho dalšího. Hra inspirovaná Zeldou, kterou si toto léto na iPhonu nemůžete nechat ujít.

The Walking Dead: Sezóna 2

Druhá sezóna The Walking Dead je stále stejně vzrušující jako její předchůdce, zaujměte místo mladé přeživší Clementine a chraňte se před zombie, divokými lidmi a všemi druhy hrozeb. Zábavná kreslená grafika hry je skvělá a rozhodnutí, která učiníte, změní průběh příběhu.. Na našem seznamu to nemůže chybět!

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Hearthstone je karetní hra pro iPad s mazaností a strategií. Vytáhněte své nejlepší karty a přijměte výzvu! Sbírejte nejlepší hrdiny vesmíru Warcraft a bojujte o slávu v zápasech pro více hráčů proti ostatním hráčům z celého světa. To je zábava!

Velká bitva vtipů

Extrémně zábavná hra s obrannou věží, kde musíte zaútočit na nepřátelské věže, zničit je a postavit si vlastní věž. Hrajte jako Mordecai, Rigby, Muscle Man nebo Skips a využijte své schopnosti a žerty k vítězství ve válce a vezměte zpět park od zlého Gene. Zažijte nejhloupější bitvy všech dob s touto úžasnou hrou!

Captain America: The Winter Soldier

Pokud máte rádi Super Heroes, měli byste letos v létě zkusit oficiální hru Captain America. Hra založená na strategickém boji, kde si musíte naplánovat taktiku, vylepšit zbraně, bránit se štítem a odemknout nové kostýmy. Vysoce doporučeno!

Godfire

GodFire: Rise of Prometheus je jednou z nejslavnějších her tohoto léta. Zažijte vzrušující řecký příběh, kde lidé čelí bohům, aby získali sílu ohnivé jiskry umístěný uvnitř. Pokud se o tom chcete dozvědět více, navštivte naši kompletní recenzi GodFire. Naprosto úžasná hra!

Monument Valley

Monument Valley není ve skutečnosti hra. Toto je mistrovské dílo! Nabízí uživateli jedinečný a vysoce vizuální herní zážitek a cílem je pomoci princezně Idě najít cestu z různých 3D hlavolamů, které Monument Valley představila. Grafika je nádherná a hádanky lze považovat za téměř technické zázraky.

Rostliny vs zombie 2

Po poslední aktualizaci Plants vs Zombies 2 má novou epizodu velmi očekávanou těmi nejžhavějšími fanoušky této hry. Jedná se o skvělou strategickou hru „free to play“, která má zastavit postup všech zombie blížících se z vaší domácí zahrady pomocí rostlin s jejich schopnostmi, schopnostmi a dalšími speciálními schopnostmi. .

Rozbitý věk

Tato hra vypráví příběh dvou postav se zcela odlišnými životy. Velmi originální hra, která vám nabízí řadu různých 3D hádanek a mentálních výzev. toto horké léto má mnoho krásných příběhů, které vás pobaví. Při interakci s postavami v příběhu můžete postavy kdykoli změnit a zvolit různé možnosti.

Asphalt 8: Airborne

Nejvíce vzrušující a vzrušující automobilová závodní hra v App Store Díky neustálým aktualizacím a vylepšením, která přináší u nových automobilů, je na našem seznamu nejlepších letních her.. Tato hra je brutální, udržuje vás nervózní po celý závod, umožňuje vám poslouchat hudbu za jízdy, skákání, kaskadérských kousků a rychlého předjíždění. To je skvělá hra!

Oblíbené hry na léto?

Přidali jsme hry všech barev pro každý vkus, ale App Store je plný skutečných herních zázraků a bohužel je nemůžeme uvést všechny. Chcete spolupracovat? Připojte se k komentářům a navrhněte nám hry potřebné pro váš iPad letos v létě. Chtěli bychom od vás dostávat informace o hrách, které jsme si vybrali! Děkuji mnohokrát!