Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (12. srpna 2013)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

V poslední době App Store nepřestává vydávat aplikace neustále a rozhodování o tom, kterou aplikaci stáhnout nebo jakou novou hru vyzkoušet, trvá nějakou dobu. Takže můžete získat představu o tom nejlepším, co jsme zkoušeli. iPadize Tento týden jsme vytvořili seznam aplikací a her pro nejlepší tablet.

best_app_ipad-650x42568

Hry

Tento týden byl hodně zábavný a hodně jsme hráli v Disney Planes s trochou otřesů o tom, co je nový film Disney. First Person Tennis 2 přináší sport trochu blíže, s hrou a velmi osobní perspektivou. Pac-Man Dash! Nová hra klasického charakteru „Pacifier“. Delta V-Racing vás vezme zpět v čase a True nebo False vám umožní naučit se a vědět něco víc.

best_apps_ipad_1

Aplikace

Nyní si ji můžete stáhnout z App Store oficiální aplikace pro iPad a získejte ze svého iPadu maximumbez ohledu na model. Objevíte také časopis Mine, který se umisťuje na velmi dobré místo s velmi pečlivou interaktivní digitální publikací. Pokud jde o aplikace, můžeme zaručit, že MagicPlan funguje a bude se vám líbit. Nakonec PicsPlay Pro vytvořil velmi kompletní editor fotografií a aplikaci Rise Alarm Clock, minimalismus.

best_apps_ipad_2

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 12. srpna

Průvodci a průvodci pro iPad a iPad Mini

Oficiální aplikace iPadizate je nyní k dispozici zdarma v App Store. Tímto způsobem můžete získat maximální výkon z jakéhokoli modelu iPadu, včetně menšího iPadu Mini. Aplikace je neustále aktualizována a poté máte přístup k více než 100 aktuálně spuštěným výukovým programům. Otevřete historii iPadizate a zkontrolujte, co potřebujete. Tato aplikace je navíc univerzální a můžete si ji užít na svém iPadu, iPhone nebo iPod Touch.

Časopisový důl

Do novinového stánku vašeho iPadu dorazil nový zdroj zdarma. Pokud jste muž a vlastníte tablet Apple, máte štěstí, protože tento časopis je zaměřen na vás. Jeho obsah poskytuje přehled největších zájmů lidí, cestování, gastronomie, technologií a dlouhý seznam hříchů. Je samozřejmé, že psaní si mohou užít i ženy. Stáhněte si jej a dejte nám vědět!

Disney Planes: Interaktivní příběh

Znovu prožijte nejnovější film Disney Planes s touto zábavnou hrou pro iPad. Strach z výšek letadla, jehož cílem je soutěžit a vyhrát v elitních závodech. Grafika je filmová a budete si moci užít scény natočené přímo z filmu. Procestujte mnoho zájezdů po celém světě.

Správné nebo špatné, vědět je vítězství

Pokuste se být nejrychlejší a rozhodněte se, zda je text otázky v této skvělé hře pro iPad správný. Čekají na vás údaje o zeměpisu, vědě, kině, hudbě, sportu a dalších. Více úrovní v režimu pro jednoho hráče a režim rozdělené obrazovky „Duel“, kde můžete vyzvat své přátele.

Tenis z pohledu první osoby 2

Tato úžasná hra je druhou verzí jedné z nejlepších tenisových her pro iPad, která nabízí plný pohled na hraní v první osobě. Jednoduché a intuitivní ovládání a vylepšená grafika ve srovnání s první částí jsou dobrým důkazem pokroku tohoto titulu. Oceňujeme také zlevněnou cenu.

Závod Delta-V

Velmi zábavná boční rolovací retro hra, která spojuje nejlepší části her ve stylu Mario Kart a Wipeout. 2D grafika potěší většinu dinosaurů i jejich hudbu. Vyzkoušejte si své reflexy v této zábavné závodní hře, kde musíte uhýbat všemožným překážkám.

PAC-MAN DASH!

V této nové hře, nejslavnější „dudlíku“ všech dob, můžete hrát 70 různých misí. Boční vývoj v plošinové hře, kde můžete dostat všechny druhy vozidel, abyste projeli všemi úrovněmi. Jezte všechny duchové, které dokážete, a během postupu vyskočte výše.

MagicPlan

MagicPlan je aplikace pro iPad, která dokáže změřit a nakreslit plán vašeho domova pouhým pořízením fotografie. Je to skvělé pro osobní použití, protože obsahuje bezplatnou a kompletní aplikaci. Pokud to, co hledáte, je profesionální použití, měli byste se přihlásit k odběru a odstranit vodoznak, který se objeví v každém plánu, který vytvoříte. Opravdu praktická aplikace.

PicsPlay Pro

Tato aplikace je jednou z nejlepších aplikací pro iPad, pomocí které můžete upravovat své fotografie. 200 různých filtrů v profesionální aplikaci, ale s dokonalým rozhraním pro všechny typy uživatelů. Kromě toho existuje velká výhoda ve schopnosti porovnat obrázek, který upravujete, s originálem v kterémkoli okamžiku procesu.

Zvyšte budík

Design této aplikace je skutečně minimalistický a představuje ostatní, ale s vynikajícím vkusem. Můžete mít budík, díky kterému usnete současně. Naplánujte si čas, kdy chcete, aby přestal zpívat, aby usnul, s nádhernými melodiemi. Můžete si také vybrat zvuk budíku ze všech jeho možností nebo naprogramovat skladbu z vaší hudební knihovny.