Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (20. května 2013)

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (20. května 2013)

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Tento týden jsme si opravdu užili Nové číslo časopisu Unbreaka jeho Iron Man special. Hrajeme také Luxme, zábavnou a návykovou hádanku. Lords & Knights vám umožní vytvořit si vlastní říšivytvářet spojenectví nebo stát samostatně přímo. Film Rychle a zběsile nám také zanechal hru, ve které si musíte získat respekt ostatních soutěžících v nelegálních závodech. Jako doporučené aplikace tohoto týdne jsme se rozhodli pro Post, skvělý způsob psaní a sledování vašich oblíbených blogů, a Photo Collage & FX, kde můžete vytvářet úžasné nástěnné malby smícháním vašich fotografií.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli během týdne od 20. května

Časopis UnBreak

UnBreak Magazine je místní digitální publikace pro skvělý obsah, neformální, poutavé a zábavné Apple iPady. Řada známých vystavovatelů se každý měsíc připojuje, aby vám přinesla opravdu skvělý interaktivní obsah. Užijte si tento měsíc speciální Iron Man a seznamte se s úžasnou postavou za kostýmem.

Luxme

Luxme je zbrusu nová tipovací hra v App Store vyvinutá ve Španělsku. Tato hra se skládá z hádání mnoha značek všech žánrů, od módy, sportu, zábavy, kultury, nápojů, luxusu a mnoha dalších. Nevíte, který z nich, pomozte si 40 bezplatnými díly, které vám Luxme nabídne, jakmile si ho stáhnete, nebo si kupte balíček navíc ve vlastním obchodě hry. Velmi návykové!

Páni a rytíři

Staňte se králem malého hradu a pokuste se vybudovat velkou říši v této úžasné hře pro iPad. Začátky jsou vždy těžké a budete muset tvrdě pracovat na svých pozemcích, abyste vytvořili mocnou armádu, která vám umožní dobýt další existující pevnosti na mapě. Pokud nemůžete, můžete vytvořit alianci pouze s jinými uživateli nebo se připojit k existující alianci. Na co čekáš?

Rychle a zběsile 6: Hra

Soutěžte v nelegálních závodech v ulicích Londýna a získejte respekt ostatních v této zábavné hře pro iPad. Čistý adrenalin, řazení, plné otáčky, neuvěřitelná grafika a perfektně doprovodný soundtrack jsou některé z funkcí, které si můžete v této závodní hře užít.

Příspěvky

Posts je aplikace pro iPad, kde můžete sledovat své oblíbené blogy. Ať už je to aplikace Blogger nebo WordPress, umožňuje vám psát nové položky a přidávat obrázky do blogů, ke kterým jste se připojili, adresy URL externích stránek atd. Umožňuje zahrnout. Nejlepší na aplikaci je, že vám umožňuje psát a připravovat příspěvky, i když nemáte připojení k internetu. Není to skvělé?

Fotografická koláž a FX

Díky aplikaci Photo Collage & FX pro iPad můžete vytvářet zábavné nástěnné malby smícháním různých obrázků. Fotografie, které chcete přidat, lze vybrat z libovolného alba na iPadu, účtu Facebook nebo dokonce z účtu Flickr. Své koláže můžete sdílet se svými přáteli na Instagramu, Facebooku, Twitteru, Flickru a dokonce je posílat poštou.

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!