Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (14. dubna 2014)

Nejlepší hry a aplikace pro iPad a iPad Mini z App Store tohoto týdne

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Za posledních 7 dní mnoho lidí využilo příležitosti cestovat, odpojit se a strávit několik dní se svými rodinami. Udělali jsme to, ale měli jsme také příležitost pokračovat v testování některých aplikací a her na našem iPadu, což nás nikdy neomrzí.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme stáhli a otestovali v týdnu 14. dubna

Sága farmářských hrdinů

Bezpochyby je to jedna z nejlepších her, které v App Storu můžeme najít. Návykové k limitu!

MyMail

V App Store najdeme mnoho různých aplikací pro správu e-mailů na našem iPadu. MyMail je jedním z nich a je to nepochybně alternativa, kterou bychom měli zvážit. Je kompatibilní s běžnými e-mailovými službami a s naší doručenou poštou výrazně usnadňuje každý den.

Domovská stránka

Vědět, za co utrácíme peníze, je zásadní pro změnu našich zvyků a snížení některých zbytečných výdajů. Použití aplikace jako HomeBudget může být velkou pomocí, protože nám pomáhá vidět všechny naše výdaje velmi vizuálně a pochopit, jakým výdajům se můžeme vyhnout.

Fantastická 2

Aplikace kalendáře jsou velmi užitečné pro organizaci našeho každodenního života a některým možnostem, jako je Fantastical, se podařilo přilákat miliony lidí po celém světě. Pokud se to stalo, je to pro jednu věc, a to proto, že se vývojářům podařilo vytvořit velmi dobrou aplikaci se správnou funkcionalitou. povinný.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Heartshtone: Heroes of Warcarft je kompletní strategická hra s kartami Blizzard’s Magic, která bude čelit tisícům hráčů online v bitvách jeden na jednoho. Tato hra je založena na Warfcraft vesmíru a je jednou z nejočekávanějších her. Jeho spuštění bylo postupné, ale nyní je k dispozici v celém App Store.

Minibus Driver HD

V této hře budete muset jet po ulicích Istanbulu a dosáhnout svého cíle co nejrychleji a vyhnout se všem druhům nehod. Dokážete se stát nejrychlejším řidičem a udržíte své zákazníky spokojené?

GRU. MOJE OBLÍBENÉ VESNICE: Minion Rush

V GRU. MOJE OBLÍBENÁ DEDINA: Minion Rush, musíte pomoci Minionům dosáhnout jejich hlavního cíle: stát se Minionem roku a získat si respekt a obdiv jejich tvůrce Gru. Budete mít skvělé dobrodružství s různými scénáři, kde budete muset běžet bez zastavení, překonávat překážky a získat co nejvíce banánů.

Rodinný chlap: Při hledání věcí

Po mnoha pověstech je oficiální hra Family Guy pro iPad a iPhone konečně k dispozici v App Store. Ve hře budete muset pomoci Petrovi a dalším postavám v seriálu přestavět město Quahog. Dobrodružství, které zažijete skvěle.

Objednávka a chaos online

Hry pro více hráčů RPG jsou velmi populární, ale pokud jde o mobilní zařízení, není tam tolik rozmanitosti jako na PC, je tu mnohem méně kvalitní Order a Chaos Online lze považovat za velkou výjimku z tohoto pravidla. Je to tento žánr hry s více než 1200 různými misemi a obrovským otevřeným vesmírem, který musíme prozkoumat z našeho iPadu nebo iPadu Mini, abychom dosáhli našeho cíle.

Jaké aplikace testujete? Rádi bychom vás slyšeli v komentářích!