Tipy a triky k rychlejšímu pohybu v Hay Day pro iPad, iPad Mini a iPhone

podvádí-seno-den-2

Tipy a triky pro Hay Day

Hay Day je jednou z nejoblíbenějších bezplatných her v App Store, ale musíte být opatrní při nákupech v aplikaci, protože je velmi snadné omylem koupit balíčky. Vysvětlíme některé později Tipy a triky pro postup ve hře, aniž byste museli cokoli platit nebo kupovat.

Pro ty, kteří ho neznají, Hay Day je hra, která vám umožní spravovat vlastní farmu, sklízet plodiny, chovat hospodářská zvířata, důkladně vyčistit farmu a prodat své vypěstované produkty velkým místním podnikům a menším spotřebitelům.

S každou novou úrovní existují nové funkce i nové produkty, pomocí kterých můžete zvýšit své výdělky. Stejně jako drtivá většina her dostupných pro naše zařízení iOS jsou i nákupy v aplikaci běžné a v Hay Day Při nákupu balíčků mincí, které vám pomohou ve hře postupovat rychleji, byste měli být opatrní.

podvádí-seno-den-8

Zde je několik tipů, jak Hay Day rychle posunout vpřed pro iPad, iPad Mini nebo iPhone, aniž byste museli utratit cokoli.

1. Nenechte semeno dojet

podvádí-seno-den-2

Každá plodina, kterou zasadíte, po sklizni zdvojnásobí svůj výnos. Budete muset zasadit semena a poté se ujistit, že máte spoustu semen, která vám umožní sklízet jakoukoli plodinu, kterou potřebujete. Pokud tak neučiníte, nebudete mít jinou možnost, než si koupit balíček v aplikaci, abyste získali více semen.

Jak vaše farma roste, budete potřebovat velké množství krmiva pro krmení hospodářských zvířat, takže byste měli mít vždy dobré zásoby pšenice, kukuřice, sójových bobů a dalšího jídla pro svá hospodářská zvířata.

2. Ponechte pomalé výsadby přes noc

podvádí-seno-den-3

Některým plodinám, jako je pšenice, kukuřice a mrkev, stačí jen několik minut, než budete připraveni. Úplná příprava trvá jen deset minut. Jiným, jako je squash nebo indigo, trvá hodiny. Nezapomeňte pěstovat trvalé plodiny, zatímco spíte.nebo jste zaneprázdněni prací.

Stejné pravidlo platí pro hospodářská zvířata a jakoukoli stavbu, kterou chcete nebo potřebujete udělat. Některým z nich trvá několik hodin, než budou připraveni, takže se musíte ujistit, že je povolíte, než jdete spát, aby byli připraveni, když ráno vstanete.

3. Nebojte se, řekněte návštěvníkům své farmy ne

podvádí-seno-den-4

Návštěvníci vaší farmy neustále hledají možnost nákupu vašich produktů, ale vždy to chtějí za extrémně nízkou cenu. Takže byste se neměli bát, řekněte ne návštěvníkům, kteří vám za vaše produkty nabízejí málo peněz. Nezlomí se a Za pár dní pravděpodobně znovu navštíví vaši farmu.

Jedinou výjimkou, kterou v tomto ohledu můžeme udělat, je situace, kdy máme více našich produktů, jako jsou kuřecí vejce nebo jakýkoli jiný produkt, který dokážeme vyrobit velmi rychle, pak můžeme prodávat za nízké ceny. Koupil jsem výrobky pro naše návštěvníky. To by nás přivedlo na naše další číslo …

4. Použijte svou farmu k prodeji produktů svým přátelům

podvádí-seno-den-5

Místo prodeje svých produktů návštěvníkům farmy prodávejte tyto produkty svým přátelům a následovníkům, kteří právě hrají Hay Day. Co můžeme udělat, je podívat se Zjistěte, kdo aktuálně prodává vaše produkty, a snižte cenu produktů o 10% Je prodáván naším přítelem nebo následovníkem. Proto bude pro nás velmi snadné prodat všechny naše produkty a okamžitě tak vydělat spoustu peněz.

5. Nebojte se odmítnout pokyny, které vám dávají.

podvádí-seno-den-6

Na vývěsce se hromadí zprávy a objednávky od okolních firem, které chtějí nebo potřebují koupit vaše produkty (obchody, školy, restaurace, kostely a další). Jako obecné pravidlo, ochotni zaplatit za vaše produkty celkem slušnou cenuale někdy nemají dostatek majetku k vyplnění objednávek nebo dokonce k vybavení nebo zvířatům potřebným k uplatnění nároku. V těchto situacích byste se neměli bát odeslat objednávku do koše. O několik minut později dorazí další nový požadavek na zadání objednávky za normálních okolností, který pravděpodobně splní všechny požadavky.

6. Porovnejte nárůst svých peněz se zkušenostmi

podvádí-seno-den-7

Když přijde nová objednávka, ve spodní části obrazovky se zobrazí dvě ikony (mince a hvězdy). Mince jsou peníze, které získáte za splnění každé z objednávek, zatímco hvězdy jsou body zkušeností, které získáte, pokud tuto objednávku dokončíte.

Abyste byli v Hay Day úspěšní, musíte zvýšit svoji uživatelskou úroveň, takže když si vyberete objednávku, Ne vždy si vyberte ten, který vám dá nejvíce peněz, měli byste si také vybrat objednávky, které vám poskytnou nejvíce zkušenostních bodů, aby bylo dosaženo rovnováhy mezi ušetřenými penězi a uživatelskou zkušeností.

7. Trik, jak vidět nové nabídky v novinách Hay Day

Právě teď jsme vám dali šest tipů a triků pro Hay Day, můžete postupovat ve hře, aniž byste utratili jediný cent. Ale teď uvidíme malý trik, jak restartovat nabídky novin.

podvádí-seno-den-9

Jak už možná víte, noviny ukazují aktuální nabídky, které aktuálně nabízejí ostatní hráči Hay Day. Co musíte udělat pro aktualizaci novin ukončete hru úplně, tj. ukončete hru kliknutím na tlačítko Domů na vašem zařízenía poté úplně vypněte multitasking iOS. Jakmile to uděláte, můžete znovu spustit hru a uvidíte, jak odlišné jsou nabídky, které se objevují v novinách.

Jak říkají kluci na iMore, jsou Cheaty na Hay Day a některé další rady, jak co nejlépe využít hru a postupovat tím, že se vyhnete nákupu balíčku v aplikaci.

Znáš nějaké další triky? Pokud ano, můžete jej s námi sdílet v komentářích níže.

Stáhněte si Hay Day pro iPad, iPad Mini a iPhone