Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (15. dubna 2013)

Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (15. dubna 2013)

Nedávno se v App Storu začaly objevovat nové aplikace a chvíli trvá, než se rozhodnete, kterou aplikaci stáhnout nebo jakou novou hru vyzkoušet. Takže můžete získat představu o tom nejlepším, co jsme zkoušeli. iPadizeZ minulého týdne jsme vytvořili seznam aplikací a her.

Tento týden jsme si opravdu užili hru tak jednoduchou jako Draw Rider Plus, nahoru, dolů a vyhýbání se všem druhům překážek. ZeptoLab již převzal nový Cute the Rope: Time Travel a my jsme ho milovali. Také jsme hráli zábavnou logickou hru s názvem Take It Easy, nenechte si ji ujít! Díky AVPlayerHD v sekci Aplikace jsme si užili mnoho typů video souborů a připravili jsme skvělé prezentace s Prezi pro iPad. Tento týden přidáváme do našeho seznamu dětskou aplikaci Numberlys, protože i když ji najdete pouze v angličtině, velmi nás velmi překvapila.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme stáhli v týdnu od 15. dubna

Odřízněte lano

Třetí splátka Odřízněte lano Vstoupil do App Store. Tentokrát On Nom narazí na stroj času a přináší s sebou předky všech věkových skupin: středověk, renesanci, starověký Egypt a mnoho dalších. Nyní budete muset vzít cukroví ke dvěma malým příšerám, abyste dokončili každou úroveň. Užijte si postavu starého Cute the Rope dvakrát.

Usnadněte TT

Zklidni se Je to hra pro iPad, ve které si musíte zlomit hlavu a pokusit se dokončit všechny úrovně. Cílem hry je umístit všechny kameny na hrací plochu spojením trubek stejné barvy vedle sebe, abyste získali co nejvíce bodů. Herní režim a režim online pro více hráčů dávají velkou sílu velmi jednoduché a zároveň návykové hře.

Draw Rider Plus

Pokud jste si mysleli, že jste všechno viděli, počkejte, až si užijete Draw Rider Plus. Černé čáry vyniknou na bílém pozadí, jak je převzato z „malovaného“ výkresu v této zábavné hře pro iPad. Můžete si vybrat čtyři různá vozidla, abyste dostali svého pilota do cíle. První úrovně se mohou zdát jednoduché, ale nebuďte si příliš jistí. Fyzika hry je skvělá a k vyzkoušení máte také bezplatnou verzi.

Prezi

Prezi je aplikace pro iPad, která vám umožňuje vytvářet zábavné prezentace jednoduchými vícedotykovými gesty. Aplikace je zdarma a všechna témata jsou nainstalována na internetu, takže budete potřebovat připojení k internetu, i když to stojí za to. Můžete také přizpůsobit motivy a přidat prvky, aby prezentace byla podle vašich představ. Nyní jednoduše připojte svůj iPad k projektoru a sdílejte ho se všemi.

AVPlayer HD

Už vás nebaví převádět videa, aby byla kompatibilní s iPadem? AVPlayer HD je přehrávač, který podporuje velké množství formátů: XVID, AVI, WMV a dlouhý atd. Titulky si můžete vychutnat, i když jsou v jiném souboru. Můžete také využít vícedotykových gest iPadu, protože můžete zvýšit hlasitost, posunout nebo zpozdit přehrávání jedním prstem atd.

Numberlys

Numberlys je aplikace umístěná v klasických filmech, kde se nejmenší učí abecedu a zároveň se baví. Všechny děti, které ve městě najdou, budou čísla a budou muset najít to, co jim chybí, písmena! V celém podmanivém příběhu budou děti prozkoumávat abecedu a užít si některé interaktivní epizody v aplikaci.

Privalia Mobile

Nejlepší prodejna předních značek jako na dlani. Privalia nabízí super slevy na VELKÉ značky a nabízí je mobilním uživatelům dříve než uživatelé webu. Musíte si jej stáhnout!

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!