Nejlepší aplikace a hry pro tablety Apple týdne (22. dubna 2013)

App Store je neustále neustále aktualizován a pro tablety Apple existuje mnoho aplikací a her. Protože je nemožné vyzkoušet je všechny, snažíme se vám pomoci s malým seznamem nejlepších aplikací a her, které jsme vyzkoušeli na iPadizate a stáhli jsme si nejvíce po celý týden.

Tento týden jsme to zkusili Iron Man 3, hra s úžasnou grafikou, kde poletíme nad New Yorkem, Čínou a Malibu. Zabili jsme také mumie vpravo a vlevo pomocí Crazy Raider, což je velmi návykové. Runaway již hostí dvě části hry v App Store a nemůžete si nechat ujít její příběh. Průvodce Museo Nacional del Prado vás zve na prohlídku stálé sbírky se základními informacemi o každém artefaktu. Po fotbalovém týdnu, ve kterém žijeme, může trenér použít HD Football Slate. Talking Pcoyo HD pro nejmenší v domácnosti je pobaví a pobaví více než jednou.

Nejlepší aplikace a hry pro iPad, které jsme si stáhli v týdnu 22. dubna

Národní muzeum Prado. Oficiální průvodce

Oficiální průvodce muzeem Prado, který je k dispozici v pěti různých jazycích: španělštině, angličtině, francouzštině, italštině a portugalštině, je opravdovým zážitkem. Milovníci umění mají štěstí, protože procházkou po muzeu a konzultací s iPadem se můžete dozvědět mnohem víc. Na pohovce si také můžete užít 400 vysoce kvalitních obrazů artefaktů vystavených muzeem.

Runaway: A Twist of Fate – 1. Díl

Runaway konečně přichází na iOS a bude to dělat ve dvou částech. V první epizodě si budeme moci užít tento podivný pár, ve kterém hrdinka poprvé v této sérii hraje velmi důležitou roli. S touto skvělou hrou pro iPad na vás čeká magické dobrodružství plné záhad a hádanek, které musíte vyřešit. Příběh si také užijete stejně jako hru.

Iron Man 3 – oficiální hra

Tento týden byla v App Store vydána oficiální hra iPad pro Iron Man 3 a můžeme říci, že ji milujeme. Gameloft připravil nekonečnou hru typu runner, ve které budeme létat a ničit nepřátele ve stejných částech. Některé opravdu nádherné grafiky a skvělá hratelnost předvádějí výhody této hry.

Fotbalová deska HD

Chcete být dalším Guardiolou nebo dalším Mourinhem? Soccer Slate HD je perfektní aplikace. Libovolnou hru v ní můžete znovu vytvořit kreslením na poli. Díky očíslovaným dlaždicím můžete také umístit své hráče a strategizovat pro další hru.

Pocoyo mluví HD

Pocoyo se těší na hraní s malými dětmi doma! Talking Pocoyo HD je aplikace pro iPad, kde budete mít příležitost mluvit s Pocoyem a opakovat vše, co mu řeknete. Můžete ho také polechtat, ukrást nástroje, které vás naučil Pocoyo, pokusit se uhodnout zvířata, která napodobuje, a mnoho dalšího.

Crazy raider

Crazy Raider nás zavede do nejzáhadnějších katakomb, takže můžete získat co nejvíce pokladu. Ale buďte opatrní, mumie se probudily a budete je muset zabít, pokud chcete opustit každou misi živou. Na několika obrazovkách se můžete cítit v koutech, ale pamatujte, že můžete rychle uniknout.

Sdílejte tyto skvělé aplikace a Hrajte hry pro iPad se svými přáteli na nejpopulárnějších sociálních sítích pomocí tlačítek, která najdete na začátku článku. Děkuji mnohokrát!