Salvation: Strange Arkanoid Style Game with Aliens pro iPad a iPhone

Salvation: Zábavná hra ve stylu arkanoidů

Vesmír je velmi nebezpečné místo, ale ne pro chlapce a jeho věrného psa, kteří jsou hrdiny osvobození. Dobrodružství dvou hrdinů začíná tím, že někteří mimozemšťané ničí jejich domovy. Osvobození, stejně jako téměř všechny současné hry, toto je bezplatná hraTo znamená, že si jej můžeme stáhnout zdarma a máme možnost odemknout části hry nákupy v aplikaci.

spása-1 (spása-1)

Salvation je velmi jednoduchá, ale zábavná hra. Hra obsahuje 16 úrovní a každá fáze má finálního bosse. Nenechte se zmást designem a prvky na pozadí, hratelnost této hry je vždy stejná a velmi podobná hrám ve stylu Arkanoid, i když existují určité rozdíly.

Nehrál jsi Salvation? Dejte šanci! Zdarma a skvělá zábava

Pokud si pamatujete Arkanoid, museli jsme ovládat hůl ve spodní části, která by nám pomohla zničit bloky skákací koulí. Spása je podobná, ale my ji budeme mít dva pruhy, jeden na každé straně obrazovky a musíme zničit mimozemšťany, kteří se objeví na obrazovce s nimi a míčem.

Uvidíme mnoho druhů mimozemšťanů Mnoho z nich má na obrazovce své vlastní jedinečné vlastnosti. Například některé z nich ani nebudeme muset zničit, protože pokud to uděláme, naše hra může skončit.

Ostatní nepřátelé mohou vykrystalizovat a vytvořit bariéru, kterou je těžké prolomit. Když se krystaly této bariéry rozbijí, odrazí míč a to, co se jeví jako obrana proti nepříteli, se může stát účinným útokem pro naše hrdiny.

spása-3 (spása-3)

Kurtuluş má také některé nevýhody. Hra možná skončila mírně se opakující Někdy, protože některé úrovně jsou poměrně dlouhé a většina z těchto úrovní vypadá stejně jako ostatní, ale přinejmenším ti poslední šéfové na každé planetě přidávají do názvu nějakou rozmanitost. Hudba také moc nepomáháProtože se to změní, jen když změníme svět.

Hra na druhou stranu žádný návod pro začátečníky. Je pravda, že jeho ovládání je docela intuitivní, ale mohlo by se jednat alespoň o obrazovku s popisem. Příběh byl vyvinut prostřednictvím komiksu, ale neobsahuje ani animaci, ani dialog, takže v herním zážitku hraje minimální roli.

spása-4 (spása-4)

Pokud se podíváte na snímky, uvidíte v horní části časovač. Mohli bychom to považovat za časový limit obrazovky, ale není. Souvisí to s reprodukcí nepřítele, což je docela matoucí, dokud na to nepřijdete.

Navzdory těmto nedostatkům je Salvation hra, která vychází z dobrého nápadu, ale vyhýbá se opakování. Když komentovali iPhone Itálie, mohlo to být provedeno lépe. Naštěstí vidíme, jestli se nám hra líbí, aniž bychom zaplatili desetník.

Zkusili jste to? Co myslíš?